Kraków – Weekendowe Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

Zapraszam kobiety, które chcą odkryć swoją kobiecość oraz pogłębić relację ze sobą na warsztaty gimnastyki słowiańskiej.Kolejny raz spotykamy się w przepięknej przestrzeni Find Your Way w Krakowie.
Podczas dwóch dni każda z nas zaopiekuje się swoim ciałem, dając mu uwagę podczas wykonywania ćwiczeń.
Czym jest gimnastyka i dlaczego warto ją praktykować?
Gimnastyka Słowiańska Kobiet to zestaw 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało.
Podczas praktyki gimnastyki słowiańskiej przemasowujemy okolice piersi, uczymy się rozluźniać brzuch, pracujemy z mięśniami dna miednicy. Ruchy są subtelne delikatne, bardzo kobiece. Wszystko to pokazuje, że są to ćwiczenia stworzone dla kobiet.
Kolejnym aspektem, który wyróżnia gimnastykę na tle innych systemów ćwiczeń jest to, ze jej najważniejszym przesłaniem jest zwolnienie i bycie maksymalnie w chwili obecnej. Gimnastyka słowiańska ma na celu zwrócić naszą uwagę do wewnątrz, wsłuchać się w swoje ciało, nauczyć się nawiązywać kontakt z nim oraz z tym, o czym wiele z nas zapomniało – z własną intuicją.
To co da Ci praktyka gimnastyki słowiańskiej to efekty na kilku poziomach. Zazwyczaj najszybciej zachodzą zmiany na poziomie fizycznym. Twoje cykle miesiączkowe staną się bardziej regularne, miesiączki staną się mniej bolesne, wzmocnią się mięśnie w tym mięśnie dna miednicy, kluczowe dla naszego kobiecego zdrowia.
Poprawi się sylwetka, uregulują się jej proporcje, tam gdzie jest trochę za dużo może ubyć a tam gdzie jest za mało zrobi się więcej. Uelastycznią się stawy, zniwelują garbiki. Wysmukli się talia, polepszy wygląd biustu. U tych kobiet, które mają mały biust, może się on nieco powiększyć natomiast jeśli masz duży biust stanie się on bardziej jędrny i zyska ładniejszy kształt, właśnie dzięki codziennemu masażowi jego okolic.
Jeśli będziesz ćwiczyła regularnie, poprawi się jakość twojego snu, będziesz miała lepszy nastrój i więcej energii bo ciało zyska czas i moc do naturalnej regeneracji.
Kobiety, które regularnie ćwiczą bardzo często obserwują też zmiany na poziomie emocjonalnym. Mniej rzeczy je drażni, czują się bardziej w swojej mocy, łatwiej im podejmować decyzje i koncentrować się na tym co pozytywne. Mają wewnętrzną moc by transformować to co trudne i bolesne w zasób. Są po prostu bardziej stabilne emocjonalnie.
A wszystko to dzięki zestawom ćwiczeń, których wykonanie zajmuje kilka minut.
Spotykamy się
24.06.23 od godz.11.00 do 16.00
25.06.23 od godz. 11.00 do 14.00
w Find Your Way w Krakowie Aleja Krasińskiego17
Na zajęciach otrzymasz swój osobisty zestaw ćwiczeń. Aby go otrzymać, proszę o wysłanie daty i godziny urodzenia na priv Agnieszka Ogiegło tel. 606-282-118
Zabierz ze sobą wygodne ubranie i kocyk.
Jeśli się zdecydujesz i zapiszesz do 11.06.23 to za warsztat zapłacisz 350 zł
Od 12.06.23 kwota za warsztat to 400 zł
Zadatek w kwocie 150zł (nr konta dostaniesz na priv Agnieszka Ogiegło) rezerwuje miejsce na warsztatach
Zajęcia poprowadzi Justyna Ferenc instruktorka gimnastyki słowiańskiej ,kobieta uważna na drugiego człowieka, która kocha przyrodę, miłośniczka górskich wędrówek, a wkrótce przewodniczka górska.
Serdecznie zapraszamy
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz