Weekend z gimnastyką słowiańską w Szczecinie


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

Zapraszamy na warsztaty w Szczecinie. Jeśli dokuczają Ci rozmaite napięcia w ciele, chcesz doświadczyć rozluźnienia i zmiany to warsztaty dla Ciebie.

Gimnastyka Słowiańska to zestaw 27 figur, które mają niesamowity wpływ na kobiece ciała. W Polsce znane są od niespełna kilku lat, a dotarły do nas z krajów byłego ZSRR przekazywane przez pokolenia kobiet.

Ćwiczenia nie są skomplikowane i bardzo skuteczne. Jeżeli systematycznie je powtarzasz, to powodują, że Twoje ciało staje się zdrowe, zrelaksowane, ruchy stają się płynne i harmonijne. Wzmacniają się mięśnie całego ciała: szyi, klatki piersiowej, brzucha, nóg. Wszystkie narządy i mięśnie zostają dotlenione, dzięki czemu zaczynają funkcjonować w pełni. Wzrasta odporność. Poprawia się wygląd skóry, paznokci i włosów. Mają także wpływ na naszą gospodarkę hormonalną – pomagają poradzić sobie z bolesnymi miesiączkami, dają wsparcie w okresie menopauzy czy w trudnościach z zajściem w ciąże.

Gimnastyka Słowiańska pomaga poznać i zrozumieć siebie, rozbudzić kobiecość, potencjał, który w sobie masz.

Kochana Kobieto, na warsztatach poznasz wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki, które dzielą się na trzy światy: górny (ćwiczymy na stojąco), średni (ćwiczymy na kolanach) i dolny (ćwiczymy na kolanach i łokciach). Na zakończenie warsztatów otrzymasz swój osobisty zestaw 7 figur, wyliczonych na podstawie dnia i godziny urodzenia, które są wystarczające, aby utrzymać ciało w zdrowiu i harmonii. Twoje ciało może wrócić do swojej mocy.

Warsztaty poprowadzi Paulina Sołtowska, wieloletnia instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej. Paulina swoją wiedzą, doświadczeniem, spostrzeżeniami pomaga innym w powrocie do zdrowia, do życia. Od wielu lat jest inspiracją dla innych kobiet, bo słucha, rozumie, wspiera. Jest założycielką i opiekunką kobiecych kręgów i współprowadzącą warsztaty rozwojowe. Na co dzień mieszka i pracuje w Szczecinie. Obcowania z Nią warto doświadczyć.
https://www.facebook.com/Gimnastyka-S%C5%82owia%C5%84ska-z-pao-322108125067150/

Miejsce warsztatów będzie podane do końca kwietnia.

Sobota 11:00 – 15:30
Niedziela 11:00 -14:30
Pamiętaj o wygodnym stroju, bądź boso i koniecznie bez biustonosza.

Koszt warsztatów to 400 zł przy wpłacie całości do 30 kwietnia 2023.
Po tym terminie cena wynosi 450 zł. Zniżka dla studentek.
W celu rezerwacji miejsca, proszę o kontakt Agata Dżaman tel. 600-495-459.
Udział w warsztatach jest potwierdzony po przesłaniu zadatku w wysokości 150 zł.

Jeżeli będziesz chciała poznać swój indywidualny zestaw 7 ćwiczeń, zapytamy Cię przy rezerwacji o datę i godzinę urodzenia.

Ciało potrafi odwdzięczyć się energią, zdrowiem i witalnością.
Agata Dżaman
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz