Warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej w Krakowie


Szczegóły wydarzenia


Obraz może zawierać: Paulina Sołtowska, stoi, drzewo, tekst, na zewnątrz i przyroda
Zapraszam na dwudniowe warsztaty z naturalną aktywnością fizyczną.
Podczas warsztatów zapoznasz się z zestawem 27 ćwiczeń jakie oferuje Gimnastyka Słowiańska Kobiet w Tradycji Białoruskiej.
Tradycja Białoruska ma tę zaletę, że kładzie nacisk najpierw na ciało.
Ćwiczenia pozbawione są zbędnych ozdobników i mają być kwintesencją samego ćwiczenia.Gimnastyka ta zmienia perspektywę, zaczynamy słyszeć i rozumieć sygnały płynące z ciała. Zaopiekowane i rozluźnione ciało wraca do swojej mocy, do swojej naturalnej postawy co wpływa również na psychikę inicjując procesy zdrowienia zarówno ciała jak i ducha.
Regularnie ćwicząc stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder.Klatka piersiowa się otwiera, piersi stają się jędrniejsze, szyja staje się smuklejsza,rozluźniają się stawy (szczególnie ramion oraz bioder).
Ważnym elementem gimnastyki jest automasaż nadnerczy,gruczołów limfatycznych wokół piersi i grasicy, który znacząco redukuje poziom stresu, pełni też rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu.
Jeśli tylko zdecydujesz się na praktykowanie ćwiczeń z pewnością odczujesz jak Twoje ciało promienieje seksapilem, ruchy stają się płynniejsze, kręgosłup zdrowszy, a nawet znaczne wady postawy po prostu znikają.
Gimnastyka wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z seksu oraz ułatwiając zajście w ciążę.
KORZYŚCI Z GIMNASTYKI
– uelastycznienie stawów, ścięgien i mięśni
– powrót do naturalnej postawy kręgosłupa
– wzmocnienie mięśni stabilizujących postawę
– rozluźnienie ciała
– poprawa gospodarki hormonalnej
– zmniejszenie napięć w ciele
– lepszy kontakt z własnym ciałem
– poprawa życia od sfery fizycznej przez psychiczną po emocjonalną
A wszystko to dzięki zestawom ćwiczeń, których wykonanie zajmuje kilka minut.
Na zajęciach otrzymasz swój osobisty zestaw, który składa się z 7 ćwiczeń. Aby go otrzymać, proszę o wysłanie daty i godziny urodzenia oraz miejsca, jeżeli jest inne niż Polska na priv do Paulina Sołtowska lub poprzez fanpage: Gimnastyka Słowiańska z paoProwadząca: Paulina Sołtowska instruktorka gimnastyki słowiańskiej według tradycji białoruskiej , założycielka i opiekunka kręgu kobiet,cudowna, wrażliwa kobieta znająca dobrze ludzkie ciało.

——————————————————————————————-
MOJA PRZYGODA Z GIMNASTYKĄ SŁOWIAŃSKĄ

Gimnastykę słowiańską poznałam stosunkowo niedawno, bo w styczniu tego roku. Na warsztaty pojechałam bez wielkiego entuzjazmu, ale z ciekawością natury fizycznej, bo co może być innego w ćwiczeniach . Każde dają “pozytywnego kopa”, ale potrafią też zmęczyć, a że byłam mistrzynią w tej materii tzn.ćwiczyłam tak, aby efekt był widoczny. Wykonując ćwiczenia perfekcyjnie, “katowałam” swoje ciało, niejednokrotnie nabawiając się zapalenia mięśni. Jakież było moje zdziwienie, kiedy Pao Gimnastyka Słowiańska z pao wprowadzała nas krok po kroku w ćwiczenia, a ja nie czułam wewnętrznej presji, że muszę je wykonać idealnie. To dzięki temu moje napięcia w ciele zaczęły się rozpuszczać, bardzo pięknie było to widać u kobiet ćwiczących obok mnie. Ich twarze promieniały robiły się delikatne i tak bardzo kobiece…… I tak minęło już 8 miesięcy jak regularnie ( no z małymi przerwami) ćwiczę swój zestaw osobisty i realnie widzę jak zmienia się moje ciało, a także moja świadomość, a co za tym idzie inne reagowanie na okoliczności jakie przynosi codzienność.Krótko pisząc, mam wrażenie, że urosłam o jakieś 3 centymetry, myślę, że to efekt pojawienia się mojej szyji, która nie chowa się już między barkami jest teraz bardziej widoczna i skierowana ku górze, plecy nie są już okrągłe co dało dodatkowy efekt wzrostu, no i pojawiła się talia, której nigdy nie miałam, aż tak widocznej. Wielkim odkryciem dla mnie jak potężną moc ma gimnastyka było moje wypłyniecie dość spory kawałek od brzegu jeziora bez lęku, że sobie nie poradzę.Ja, ta która zawsze pływała asekuracyjnie dopóki czuje grunt pod nogami, oddala się od brzegu nie czując strachu. No szok, ale tak, nie czułam strachu, a to dlatego ze moje ruchy były płynne niczym nie ograniczone, a do tego w ogóle się nie męczyłam.To było cudowne doświadczenie, jak również uzmysłowienie sobie jak w krótkim czasie zrobiłam kawał dobrej roboty zarówno dla ciała jak i dla psychiki. 15 minut regularnych ćwiczeń pomogły mi nawiązać kontakt z moim ciałem i jego potrzebami. Dzięki temu, że moje ciało jest zaopiekowane mam coraz większą akceptację siebie, a nawet tych trudnych doświadczeń, które miały miejsce w moim życiu. Już nie próbuję siebie naprawiać, jestem jaka jestem, po prostu -To moje ostatnie odkrycie.
Polecam każdej kobiecie z całego serca . Ta gimnastyka dedykowana jest nam kobietom i warto, żeby choć raz każda z Nas miała możliwość doświadczyć spotkania z takim rodzajem aktywności fizycznej i zadbania o siebie
Do zobaczenia
Agnieszka
——————————————————————————————

Zajęcia odbędą się w sali na Białej Drodze.
Sobota 11:00 > 15:30
Niedziela 11:00 >14:30
Weź ze sobą wygodny strój (ćwiczymy boso lub w skarpetkach i bez biustonosza) i koc, na którym będziesz ćwiczyć.
——————————————————————————————-

Koszt warsztatów to 300 zł jeżeli zdecydujesz się i wpłacisz zadatek do 30 września.
Po tym terminie do 17 października cena wynosi 350 zł
Po 17 października koszt to 400 zł
Zadatek w kwocie 100 zł rezerwuje miejsce na warsztatach.

Jeśli zdecydowałaś się na udział proszę o kontakt na priv Agnieszka Ogiegło czy są jeszcze wolne miejsca i info o wpłacie.

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz