SZCZECIN – Wakacyjne bezpłatne zajęcia Gimnastyki słowiańskiej na Bulwarach!


Szczegóły wydarzenia

To wydarzenie zakończyło się 09 wrzesień 2020


Szczegółowe informacje

Zapraszamy co środę od 18:00 – 19:00 – Wyspa grodzka przy marinie
Ćwiczenia zawierają automasaż, regulują gospodarkę hormonalną, redukują poziom stresu, rozluźniają tak ciało jak i umysł i mają ogrom zalet o których można napisać książkę.
Nie ma podziału na początkujących i zaawansowanych, do ćwiczenia można dołączyć w każdym momencie niezależnie od wieku, kondycji czy rozciągnięcia. Efekty odczuwamy zaskakująco szybko zaś efektem ubocznym jest pięknienie.
Filmy z zeszłorocznej edycji wydarzenia:

Prowadząca: Paulina Sołtowska – pierwsza w szczecinie instruktorka wywodząca się z tradycji białoruskiej (od oksany pawłowicz), praktykuje skutecznie od 2016 roku i równie skutecznie przygotowuje kolejne instruktorki. Mając doświadczenie w wielu formach ruchu potrafi znaleźć sposoby dotarcia do kobiet z którymi ćwiczy niezależnie od ich kondycji, trudności czy możliwości w danym punkcie. o gimnastyce może mówić godzinami, ale od gadania woli efektywne działanie. z wykształcenia kulturoznawca, z zamiłowania etnolog a z zawodu czarownica. https://www.facebook.com/Gimnastyka-S%C5%82owia%C5%84ska-z-pao-322108125067150/

na zajęcia koniecznie zabieramy matę lub/i kocyk.
ćwiczymy na boso i bez stanika
ćwiczenia wyłącznie dla kobiet

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz