W objęciach lasu. Wakacyjny wyjazd dla kobiet [sierpień]


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

Zapraszam Was do magicznej krainy, mojego ukochanego miejsca na Ziemi, w którym tak naturalnie zanurzyć się można w moc żywiołów, odzyskując spokój, wzmacniając swoją energię, regenerując ciało. Przy domu płynie rzeczka, a nad jej powolnym nurtem unoszą się dziesiątki ważek: szmaragdowych, turkusowych, zielonych. Motyle i cykady. Pszczoły i trzmiele w cieniu obłędnie pachnących, kwitnących lip. Lato, moc słońca, zapach lasu, błękit nieba, świergot ptaków… Drzemka w hamaku, leśne spacery, kąpiele w okolicznych jeziorach, wieczorne ogniska… Wspólny czas w kręgu cudownych kobiet oraz czas tylko dla siebie, w bliskim kontakcie z własnymi potrzebami. Poranki ze słowiańskim powitaniem słońca, codzienna praktyka uważności i gimnastyki słowiańskiej w kontakcie z ziemią i wodą, z żywiołem ognia i powietrza. Medytacja lasu, praktyki oddechowe, opowieści przy ognisku, wspólne gotowanie, zbieranie ziół i warzenie zdrowotnej nalewki na zimowe wieczory, tworzenie słowiańskich kadzideł…. I wyprawa do miejsca mocy – Kamiennych Kręgów w Odrach. Wszystko wedle chęci, w zgodzie ze swoim rytmem, w uważności ciała i wrażliwości na własne potrzeby. W przepływie kobiecej energii, która karmi i zasila, inspiruje i zachwyca.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Termin: 3-7.08.2022
Miejsce: Przysiółek Cegielnia, Bory Tucholskie
Liczba miejsc: 7

Koszt całkowity: 1190 zł przy wpłacie zaliczki do 24.06.2022, 1300 zł od 24.06.2022.
Cena zawiera: wszystkie zajęcia i warsztaty, pobyt od środy do niedzieli (5 dni, 4 noclegi), produkty spożywcze (wegetariańskie) na obiady i ognisko, wyjazd do Kamiennych Kręgów. Możliwość wypożyczenia rowerów (5 sztuk).

Zapisy: joanna.armatowska@gmail.com, tel.: 509 269 246
Jeśli jesteś zainteresowana, chcesz dowiedzieć więcej, napisz lub zadzwoń.

PROWADZĄCA:

Nazywam się Joanna Armatowska, od sześciu lat pokazuję kobietom, jak mogą wspierać swoje ciało i duszę m.in. poprzez praktykę gimnastyki słowiańskiej; uwielbiam energię kobiecych kręgów, piękno polszczyzny, zapach i dźwięki lasu. Ukończyłam kurs muzykoterapii organicznej – gongi i instrumenty archaiczne w terapii i w profilaktyce. Z wykształcenia jestem doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa. Uwielbiam różnorodność życia – swojego i naszej pięknej planety. Grywam w intencji pokoju i miłości na Ziemi, najchętniej przy instrumentalnym wsparciu moich dzieci i mruczącym akompaniamencie naszego kota

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz