Szczecin – Spotkanie z Gimnastyką Słowiańską Kobiet


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

24 czerwca to dzień przytulania i jednocześnie najdłuższy dzień w roku, no i Kupała…
Z tej okazji proponujemy wam spotkanie z Gimnastyką Słowiańską Kobiet, która jest najlepszym sposobem na przytulenie samej siebie. Poopowiadamy o tradycji i korzeniach, a także wspólnie poćwiczymy przewidziany na ten wyjątkowy dzień zestaw ćwiczeń.
Gimnastyka Słowiańska Kobiet to zestaw 27 ćwiczeń, których regularne ćwiczenie skutkuje rozluźnieniem napięć, regulacją gospodarki hormonalnej, zmniejszeniem poziomu stresu, uwolnieniem zamrożonych w ciele emocji.
Warsztaty poprowadzą Akita i Gaba.
Akita – z gimnastyką zetknęłam się po raz pierwszy 5 lat temu i zakochalam sie w niej od pierwszego ćwiczenia. Różowo jednak nie było i 4 lata pracowałem z ciałem, zanim zostałam instruktorką. Jestem żywym dowodem na skuteczność gimnastyki, tam gdzie fizjoterapeuci rozkładali ręce.
Gaba – instruktorką jestem od czterech lat, gimnastykę ćwiczę od przeszło sześciu. Przez co mogę się pochwalić doświadczeniem prowadzenia zajęć, zarówno młodzieży jak i osobom starszym. Praktyka robi swoje więc i mnie udało się przez nią znacznie poprawić stan swojego ciała. Ćwiczenie sprawia mi wiele radości i polecam każdej kobiecie jeśli tylko jest otwarta by spróbować. Zapraszam
Koszt warsztatów – 149 zł
Wpłata zadatku w wysokosci 50 zł jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.
Zapisy i informacje:
Agata Dżaman 600495459
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz