Szczecin – Gimnastyka z Pauliną Sołtowską w poniedziałki


Szczegóły wydarzenia

To wydarzenie zakończyło się 28 czerwiec 2021


Gimnastyka Słowiańska Kobiet to ćwiczenia pozwalające kobietom wrócić do naturalnego ułożenia ciała. Uczą jak niwelować napięcia, jak korzystać z siły bez marnowania energii, jak żyć bez bólu i stresu, lub przynajmniej jak zminimalizować udział tychże w życiu. To zaledwie 27 ćwiczeń a działanie ich ciężko przecenić, zaś efekty widać niemal od początku.
Co istotne – nic co kobiece nie jest tu przeciwwskazaniem. wręcz przeciwnie. Warto zatem poznać tę praktykę i wprowadzić do swojego życia, bo jest nieskomplikowana a przy tym niewyobrażalnie skuteczna.
Szczecin ma to szczęście, że ma wiele instruktorek, jednak Paulina Sołtowska była pierwszą i ma ogromny udział w rozwoju Gimnastyki w tym mieście. Jako instruktorka jest zarówno wymagająca jak i łagodna, potrafi wytłumaczyć istotę każdego ćwiczenia i dopasować formę najkorzystniejszą dla ćwiczącej. Widzi kobiety z którymi pracuje i dba by ćwiczenie było bezpieczne i skuteczne.
Sala w Namaste jest doskonale wyposażona, zatem na zajęcia nie trzeba przynosić nic poza wygodnym strojem. Maty i koce są do dyspozycji, podobnie jak woda czy herbata. Nie ma również podziału na grupy, do ćwiczących można dołączyć w każdym momencie.

Namaste (Jana Pawła 42, wejście naprzeciw marynarza. Sala mieści się nad starą apteką), znajduje się ścisłym centrum daje dogodny dojazd.

Nie ma konieczności zapisów a o odwoływanych zajęciach informuję na grupie: GSK szczecin

Zapraszam serdecznie

Paulina Sołtowska – FB gimnastyka słowiańska z Pao 

W razie pytań można pisać: gimnastyka.dla.ciebie@gmail.com

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz