Szczecin – gimnastyka w CUDzie – środy z Gosią


Szczegóły wydarzenia

This event is running from 29 Lipiec 2020 until 30 Grudzień 2020. It is next occurring on 9 Grudzień 2020 19:45


Prowadzę zajęcia dla Kobiet chcących spotkać się ze swoim ciałem. Tych, które chcą poczuć i poznać je bardziej niż do tej pory. Zapraszam serdecznie do ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet pod moim okiem 😊 Ze względu na sytuację proszę o wcześniejsze umawianie się (przez messenger lub telefon) – sala jest niezbyt duża i ważne jest, żebyśmy umożliwiały sobie wygodne i bezpieczne ćwiczenie.

***

O gimnastyce: Czym jest Gimnastyka Słowiańska Kobiet? GSK, jest zbiorem 27 ćwiczeń, które usprawniają kobiece ciało, między innymi wpływając na działanie układu hormonalnego. Wzmacniają odporność, poprawiają zdolności regeneracji ciała, korygują postawę i pomagają w redukowaniu efektów stresu. Wspierają codzienne funkcjonowanie.

O zajęciach: Zajęcia trwają około godziny, warto zabrać ze sobą wodę do picia i chustę lub kocyk (aby przykryć maty). Ćwiczymy w wygodnym ubraniu oraz bez staników.

Koszt zajęć: 35 zł za spotkanie. Możliwa jest opcja karnetu.
Możemy też umawiać się na zajęcia indywidualnie.

Ze względu na sytuację, mamy ograniczoną ilość miejsc, proszę o wcześniejsze potwierdzenie przyjścia (messenger lub telefon).

Kontakt: Małgorzata Szychowska, tel. 737 509 352

https://www.facebook.com/malgorzata.szychowska
https://www.facebook.com/wsparcieumargo/

Miejsce: CUD, Stanisława Przybyszewskiego 2, Szczecin
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz