Szczecin – gimnastyka w CUDzie – środy z Gosią


Szczegóły wydarzenia

This event is running from 29 Lipiec 2020 until 30 Grudzień 2020. It is next occurring on 5 Sierpień 2020 20:15

  • Miejsce: CUD Szczecin
  • Kategorie:
  • Tagi: , ,
  • Nadchodzące daty:

Prowadzę zajęcia dla Kobiet chcących spotkać się ze swoim ciałem. Tych, które chcą poczuć i poznać je bardziej niż do tej pory. Zapraszam serdecznie do ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet pod moim okiem 😊

O mnie: Od zawsze interesował mnie człowiek i jego samopoczucie. Odkąd dostrzegłam powiązanie miedzy stanami emocjonalnymi a ciałem, szukałam ćwiczeń, które będą działać holistycznie, czyli szeroko wspomogą nie tylko ciało ale też całego człowieka. Około trzy lata temu przyjaciółki namówiły mnie na zajęcia z Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet i chociaż czułam się wtedy bardzo źle, i nie wierzyłam, że będę mogła wykonać którekolwiek ćwiczenie, poszłam. Mogę powiedzieć, że od tamtego czasu ćwiczę regularnie i czuję się dużo lepiej. Postanowiłam też wspierać w ten sposób inne kobiety i zostałam instruktorką.

O gimnastyce: Czym jest Gimnastyka Słowiańska Kobiet? GSK, jest zbiorem 27 ćwiczeń, które całościowo oddziałują na kobietę. Usprawniają ciało, wpływając na działanie układu hormonalnego. Korygują postawę i poprawiają codzienne funkcjonowanie. Wzmacniają zdolności regeneracyjne ciała i pomagają w redukowaniu efektów stresu.

O zajęciach: Zajęcia potrwają około godziny, warto zabrać ze sobą wodę do picia i chustę lub kocyk. Ćwiczymy w przylegających spodniach (zwłaszcza na początku) oraz bez staników.

Jeśli pogoda i wasza ochota się spotkają – będziemy ćwiczyć w ogrodzie. Bezpośredni kontakt z ziemią daje dużo przyjemności i relaksuje. W razie konieczności, przeniesiemy się do sali.

Koszt zajęć: 35 zł za spotkanie. Możliwa jest opcja karnetu.
Możemy też umawiać się na zajęcia indywidualnie. Cenę ustalam wtedy z każdym osobno.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, proszę o wcześniejsze potwierdzenie przyjścia (messenger lub telefon).

Kontakt: Małgorzata Szychowska, tel. 737 509 352

https://www.facebook.com/malgorzata.szychowska
https://www.facebook.com/wsparcieumargo/

Miejsce: CUD, Stanisława Przybyszewskiego 2, Szczecin
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz