Tabórz, warsztaty – Słowiańskie SPA dla Kobiet


Szczegóły wydarzenia


Czy czujesz narastające zmęczenie? Czy marzysz o dogłębnej regeneracji na poziomie ciała, emocji i duszy?

🙂 cena early bird – 200zł taniej przy wpłacie zaliczki do 28.maja

 
Przyjedź na tydzień wybornego wypoczynku na łonie półdzikiej natury. Poznaj prastare techniki odnowy ciała i ducha wywodzące się ze słowiańskiej tradycji. Połącz je z technikami współczesnej psychologii, opierającymi się na metodzie 8xO Wojciecha Eichelbergera oraz Mindfulness.
 

03-08.08.19 REZYDENCJA POD TABORSKIMI SOSNAMI, Tabórz k.Ostródy

 
Podczas tego tygodnia:
  • Zaznaj specjalnych zabiegów w rytualnej bani – co pozwoli Ci oczyścić to, co jest do oczyszczenia.
  • Zaznaj codziennej gimnastyki słowiańskiej – Jaryły, dla Kobiet, „крыжем лежать” (Leżeć krzyżem) oraz “Столб обнимать”(Obejmując drzewo) – dzięki temu zharmonizujesz, wzmocnisz i rozluźnisz ciało, poczujesz głębszą więź z Naturą.
  • Wykonaj rytualne laki intencyjne – zadbasz w ten sposób o jasność i przepływ dobrej energii w Twoim życiu i życiu twojej Rodziny.
  • Zatańcz słowiański kobiecy taniec w kręgu – w ten sposób odetniesz to, co Ci szkodzi i poczujesz swoją moc i moc kobiecej jedności
  • Oddychaj głęboko przeponą – obniżysz tym samym poziom stresu i nauczysz się doraźnych i długofalowych technik radzenia sobie ze stresem
  • Medytuj – tak pogłębisz spokój umysłu i opanujesz natłok niepotrzebnych myśli
  • Naucz się uważności – odzyskasz dzięki temu przytomność i smak we własnych życiu i wyjdziesz z wirtualnej rzeczywistości swoich myśli
  • Spotkaj się z innymi Kobietami – tą drogą odzyskasz zaufanie i kobiecą lojalność
  • Przyjedź do przyrody na Mazurach i pozwól sobie po prostu być
  • Pożyw się wg kuchni 5 przemian
 
Prowadzące:
 
Oksana Pawłowska – Prowadzi indywidualne konsultacje w gimnastyce i innych technikach słowiańskich. W tej chwili prowadzi grupy o różnych poziomach zaawansowania. Doświadczenie w pracy z grupami od 2006 roku. Prowadzi seminaria i tradycyjne święta w Białorusi , Rosji i Polsce.
Instruktorka 2. Stopnia w Szkole G. Adamowicza (przed wprowadzeniem ich 3. etapach) z prawem do wydawania certyfikatów „Instruktorki Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet”.
Przekazuje tradycję, czyli Gimnastykę bez „remake’u” ostatnich lat.
Uczestniczka projektu „Punkt odniesienia. Początki tradycji słowiańskich” w Bibliotece Narodowej Białorusi. Członek Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „Słowiańskiego Etno w codziennej egzystencji i utrzymania zdrowego stylu życia”.
Absolwentka Wydziału Folkloru Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku.
 
Katarzyna Matejczyk – Psychoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, psycholożka sportu.
Pracuje z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych, ISTDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.
Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholożka sportu, ukończyła w tym zakresie podyplomowe studia na AWF w Warszawie. Prowadziła zawodników i zawodniczki różnych dyscyplin do Igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.
 
Adres:
Rezydencja Pod Taborskimi Sosnami
Adres: Tabórz 19, 14-105 Tabórz
 
Zgłoszenia:
 
Twoja inwestycja:
2300zł, dla uczestniczek poprzednich edycji SPA 10% zniżki
 
Cena obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie wg kuchni 5 przemian (śniadania i obiady i kolacje), warsztaty i opłatę za saunę.
 
Zaliczka: 700zł – płatna do 30.06.19, zwrotna w 50% do 15.07.2018; po tym terminie nie podlega zwrotowi.
 
Wpłata na konto: PREMA Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529
#SłowiańskieSPA
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz