Słowiańskie Spa dla Kobiet 08-13.08.2020


Szczegóły wydarzenia


Usiądź chwilę i poczuj swoje ciało. Czy jest to dla ciebie abstrakcyjne, niedostępne… a może miłe, łatwe… a może bolesne i trudne. Może też to zależy od dnia i od momentu cyklu, w którym jesteś. Od momentu w życiu. Bywa rożnie, prawda?

Kiedy spotkasz się z nami na Słowiańskim SPA dla Kobiet, zaprosimy Cię do podróży w głąb Twojego ciała, byś mogła się w nim rozluźnić i rozgościć. Zauważyć jego potrzeby. Nauczyć się go słuchać. Będziesz z nami w przyrodzie, blisko wody, ognia, ziemi, powietrza. Jeśli masz już dość swojej codzienności, życia w napięciu, potrzebujesz odpoczynku i regeneracji, czasu tylko dla siebie, być może ten wyjazd jest rozwiązaniem?

Poznasz Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet, którą będziesz mogła praktykować na łące, w wodzie lub w sali. Podarujemy Ci Twój osobisty zestaw, wyliczony na bazie fazy słońca i księżyca z dnia Twojego urodzenia, dostosowany do potrzeb Twojego ciała. Nauczymy Cię Gimnastyki Jaryło, którą będziesz mogła obdarować również jakiegoś Mężczyznę. Zaprosimy Cię do sauny na rytuał oczyszczający, który wykonamy gałęziami brzozy i własnoręcznie wykonanym przez Ciebie bukietem polnych kwiatów i ziół. Nauczymy Cię wypłatać ochronny pas dla Ciebie i Twoich najbliższych. Zrobisz swoją rytualną lalkę – motankę. Fizjoterapeutka Magdalena Grabska może otulić troską Twoje ciało w masażu, który rozpuści napięcia i pomoże zintegrować zmiany na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Pracuje wykorzystując masaże holistyczne- shiatsu i refleksoterapię, masaż klasyczny, dotyk motyla, masaż kamieniami i autorski masaż intuicyjny, łączący wiele technik i będący odpowiedzią na potrzeby ciała w danym momencie. Psychoterapeutka Katarzyna Matejczyk zaopiekuje się Tobą za pomocą takich narzędzi jak wizualizacja, listo od ciała, praca z ugruntowaniem Lowena, bieg transowy. Nakarmimy Cię pysznym, pięknym, zdrowym jedzeniem wegetariańskim. Stworzyłyśmy dla Ciebie to SPA, byś mogła w bez pośpiechu, w rytmie swojego oddechu, odpocząć na najgłębszym poziomie i zanurzyć się w procesach samo uzdrawiania. Jesteś warta tego, by zadbać o siebie, także by móc dbać o innych. Przyjedź i poczuj moc płynącą z kobiecych serc i brzuchów. Zrób to dla siebie i dla najbliższych. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami.

Prowadzące:

Katarzyna Matejczyk – Psychoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, psycholożka sportu.
Pracuje z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych, ISTDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera oraz kilka razy w roku u Josette ten Have de Labije oraz Joanny Duchniewicz.
Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholożka sportu, ukończyła w tym zakresie podyplomowe studia na AWF w Warszawie. Prowadziła zawodników i zawodniczki różnych dyscyplin do Igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

Magdalena Grabska – fizjoterapeutka, masażystka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet.
Fizjoterapia to moja praca i pasja. Pozwala mi spojrzeć głebiej w ciało, zrozumieć jego ograniczenia i możliwości. W połączeniu z gimnastyką słowiańską staje się narzędziem do poznania swojego ciała i dialogu z nim, rozwoju, a także zmiany nawyków w codziennym funkcjonowaniu. Praca z kobietami daje mi głęboką radość i wdzięczność, pomagając mi również odnaleźć coraz to nowe aspekty swojej kobiecości.

Adres:
Ośrodek Więcej niż 7 Stawów
Kozia Góra koło Przywidza
https://www.facebook.com/wiecejniz7stawow/

Zgłoszenia:
katarzyna.matejczyk@ipsi.pl

Twoja inwestycja:
2300zł osoba, Dla uczestniczek poprzednich edycji SPA 10% zniżki.

Cena obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie (śniadania i obiady i kolacje), warsztaty i opłatę za saunę.

Uwaga, podczas pobytu nie pijemy alkoholu.

Zaliczka: 700zł/osoba– płatna do 15.07.20, zwrotna w 50% do 30.07.20. po tym terminie nie podlega zwrotowi.

Wpłata na konto: PREMA Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529
#SłowiańskieSPA

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz