Gimnastyka słowiańska – warsztat w Krakowie


Szczegóły wydarzenia


Warsztat podstawowy z GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ skierowany jest do kobiet chcących zapoznać się z ćwiczeniami wypływającymi ze źródeł słowiańszczyzny, które mają ogromy wpływ na zdrowie, siłę i urodę kobiet.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak uwolnić napięcia z miednicy, otworzyć przestrzeń serca, wzmocnić psychikę, poprawić zdrowie i dodać sobie powabu i kobiecości, to z całą pewnością jest to warsztat dla Ciebie.

Warsztat odbędzie się 16 – 17 listopada w KRAKOWIE w Sali Ćwiczeń i Warsztatów – ŚWIERKOWA, na ul. Świerkowa 4A.

Godziny warsztatu:
sobota 10.00 – 14.00
niedziela 10.00 – 14.00

W skrócie, ćwiczenia słowiańskiego systemu:
– uwalniają napięcia z miednicy i wzmacniają mięśnie głębokie dnia miednicy;
– wpływają na zwiększenie doznań seksualnych;
– regulują poziom kobiecych hormonów, są pomocne przy przygotowywaniu ciała do zajścia w ciążę, przy problemach PMS czy w okresie menopauzy;
– normalizują procesy przemiany materii;
– korygują postawę ciała, wzmacniają mięśnie i stawy;
– odmładzają, czyniąc ciało sprężyste i pełne witalnej siły;
– poprawiają koncentrację, kojarzenie i pamięć;
– harmonizują męską i żeńską energię w nas, wspierają gromadzenie kobiecej mocy – zwiększa się nasz energetyczny potencjał i kreatywność;
– zwiększają poziom energii w ciele;
– pomagają uświadomić sobie i przepracować nasze karmiczne uwarunkowania;
– wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości.

Przez wieki Słowianki słynęły z pięknej, uwodzicielskiej urody. Cieszyły się witalnością, zdrowiem i wdziękiem. Swoją atrakcyjność, między innymi, zawdzięczały specyficznym ćwiczeniom, które przekazywane były w linii kobiet z pokolenia na pokolenie. Ćwiczenia przetrwały na Białorusi do naszych czasów, niestety w formie szczątkowej. Dzisiaj praktykujemy system odtworzony latach 90 XX wieku przez Gienadija Adamowicza, który wykładał etnografię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Mińsku i skompilował ten system głownie w oparciu o badania etnograficzne.

Słowiańska gimnastyka to ćwiczenia z zakresu energoplastyki, czyli oddziałujące na energetykę organizmu. Stąd ich “magiczny” wpływ na zdrowie, urodę i siłę psychiczną praktykujących je kobiet, co potwierdzają wszystkie praktykujące gimnastykę kobiety.
Na poziomie subtelnym, energetycznym poprzez pracę z ciałem, budzimy kobiecość, intuicję, twórczy potencjał. Ćwiczenia wpływają na usuwanie energetycznych blokad, szczególnie z obszaru miednicy.

Podczas 2 dni warsztatu, zapoznamy się z wszystkimi 27 ćwiczeniami gimnastyki słowiańskiej, a dodatkowo każda z uczestniczek otrzyma swój indywidualny zestaw 7 ćwiczeń wyliczony według daty i godziny urodzenia do późniejszego, samodzielnego praktykowania domu.

Mimo, że może brzmi to niewiarygodnie, systematyczne praktykowanie gimnastyki, a zwłaszcza swoich indywidualnych 7 ćwiczeń potrafi zdziałać cuda. Kobiety zaczynają emanować uwodzicielską siłą. Życie intymne ożywia się, a doznania seksualne intensyfikują. Gimnastyka poprawia urodę, ciało staje się piękniejsze, szczególnie piersi, talia i pośladki. Hormony regulują się i wzrasta płodność, czego doświadczyła już niejedna kobieta, której gimnastyka pomogła zajść w upragnioną ciążę. Zalet jest całe mnóstwo. Poprawia się postawa, kręgosłup, mięśnie, ciało nabiera witalności, a psychika wzmacnia, ułatwiając każdej praktykującej gimnastykę kobiecie codzienne życie.

Warsztat prowadzi Dominika Baran, certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej według tradycji białoruskiej, pasjonatka pracy z ciałem i terapii dźwiękiem.

Koszt warsztatu to 250 zł.
Dla osób powtarzających 170 zł.

Proszę o rezerwację miejsca pod nr tel 508 384 665 oraz wpłatę zadatku w wysokości 100 zł na nr konta 53 1050 1445 1000 0092 4985 8466 z dopiskiem “warsztat”.

Ćwiczymy boso i bez biustonoszy.
Zabierz ze sobą wygodny strój, przydadzą się też ciepłe skarpety.

Jak dojechać:
Z Centrum Krakowa dojazd autobusem zajmuje około 15 minut.
Proszę wysiąść na przystanku Kasztanowa dla linii 192, 252,102 lub na przystanku Park Decjusza dla linii 152.
Z obu przystanków proszę iść ul. Modrzewiową do samej góry, po czym skręcić w prawo w ul. Świerkową 4A.

tel. 508 384 665

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz