Gimnastyka Słowiańska warsztat podstawowy w KRAKOWIE


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:
  • Tagi:

Zapraszam 30-31 marca 2019 na warsztaty GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ w KRAKOWIE.

Gimnastyka słowiańska to system 27 ćwiczeń zbawiennie wpływający na zdrowie i urodę każdej kobiety.

W skrócie, ćwiczenia słowiańskiego systemu:
– uwalniają napięcia z miednicy i wzmacniają mięśnie głębokie dnia miednicy;
– wpływają na zwiększenie doznań seksualnych;
– regulują poziom kobiecych hormonów, są pomocne przy przygotowywaniu ciała do zajścia w ciążę, przy problemach PMS czy w okresie menopauzy;
– normalizują procesy przemiany materii;
– korygują postawę ciała, wzmacniają mięśnie i stawy;
– odmładzają, czyniąc ciało sprężyste i pełne witalnej siły;
– zwiększają poziom energii w ciele;
– wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości;
– poprawiają koncentrację, kojarzenie i pamięć.

Na poziomie subtelnym, energetycznym poprzez pracę z ciałem, budzimy kobiecość, intuicję, twórczy potencjał. Ćwiczenia wpływają na usuwanie energetycznych blokad, szczególnie z obszaru miednicy.

Przez wieki Słowianki słynęły z pięknej, uwodzicielskiej urody. Cieszyły się witalnością, zdrowiem i wdziękiem. Swoją atrakcyjność, między innymi, zawdzięczały specyficznym ćwiczeniom, które przekazywane były w linii kobiet z pokolenia na pokolenie. Ćwiczenia przetrwały na Białorusi do naszych czasów, niestety w formie szczątkowej. Dzisiaj praktykujemy system odtworzony latach 90 XX wieku przez Gienadija Adamowicza, który wykładał etnografię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Mińsku i skompilował ten system głownie w oparciu o badania etnograficzne.

Słowiańska gimnastyka to ćwiczenia z zakresu energoplastyki, czyli oddziałujące na energetykę organizmu. Stąd ich “magiczny” wpływ na zdrowie, urodę i siłę psychiczną praktykujących je kobiet, co potwierdzają wszystkie praktykujące gimnastykę kobiety.

Podczas 2 dni warsztatu, zapoznamy się z wszystkimi 27 ćwiczeniami gimnastyki słowiańskiej, a dodatkowo każda z uczestniczek otrzyma swój indywidualny zestaw 7 ćwiczeń wyliczony według daty i godziny urodzenia do późniejszego, samodzielnego praktykowania domu.
Mimo, że brzmi to niewiarygodnie, systematyczne praktykowanie gimnastyki, a zwłaszcza swoich indywidualnych 7 ćwiczeń potrafi zdziałać cuda. Kobiety zaczynają emanować uwodzicielską siłą. Życie intymne ożywia się, a doznania seksualne intensyfikują. Gimnastyka poprawia urodę, ciało staje się piękniejsze, szczególnie piersi, talia i pośladki. Hormony regulują się, a płodność wzrasta, czego doświadczyła już niejedna kobieta, której gimnastyka pomogła zajść w upragnioną ciążę. Zalet jest całe mnóstwo. Poprawia się postawa, kręgosłup, mięśnie, ciało nabiera witalności, a psychika wzmacnia ułatwiając każdej praktykującej gimnastykę kobiecie codzienne życie.

Ćwiczymy boso i bez biustonoszy.
Zabierz ze sobą wygodny strój, przydadzą się też ciepłe skarpety.

Dwudniowy warsztat podstawowy GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ dla kobiet według tradycji białoruskiej odbędzie się 23 – 24 lutego 2019 w Sali Ćwiczeń i Warsztatów – ŚWIERKOWA, na ul. Świerkowej 4A w Krakowie.

Godziny warsztatu:
sobota 14.00 – 18.00
niedziela 14.00 – 18.00

Warsztat prowadzi Dominika Baran, certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej według tradycji białoruskiej, pasjonatka pracy z ciałem i terapii dźwiękiem.

Koszt warsztatu to 250 zł.

Proszę o rezerwację miejsca pod nr tel 508 384 665 oraz wpłatę zadatku w wysokości 100 zł na nr konta 53 1050 1445 1000 0092 4985 8466 z dopiskiem “warsztat”.

Jak dojechać:
Z Centrum Krakowa dojazd autobusem zajmuje około 15 minut.
Proszę wysiąść na przystanku Kasztanowa dla linii 192, 252,102 lub na przystanku Park Decjusza dla linii 152.
Z obu przystanków proszę iść ul. Modrzewiową do samej góry, po czym skręcić w prawo w ul. Świerkową 4A.

Serdecznie zapraszam 🙂

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz