Gimnastyka Słowiańska – warsztat od podstaw w Krakowie


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

Słowiańska gimnastyka to system 27 ćwiczeń z zakresu energoplastyki, czyli oddziałujących na energetykę organizmu. Stąd ich “magiczny” wpływ na zdrowie, urodę i siłę psychiczną praktykujących kobiet.
Na poziomie subtelnym, energetycznym, poprzez pracę z ciałem, budzimy kobiecość, intuicję, twórczy potencjał, ale również usuwamy energetyczne blokady, szczególnie z obszaru miednicy.
Mimo, że brzmi to niewiarygodnie, to systematyczne praktykowanie słowiańskiej rzeczywiście działa cuda. Kobiety zaczynają emanować uwodzicielską siłą. Życie intymne ożywia się, a doznania seksualne intensyfikują. Gimnastyka poprawia także urodę. Ciało staje się piękniejsze i bardziej kobiece, poprawia się kształt piersi i pośladków, a talia wysmukla. Cała postawa ciała ulega poprawie, puszczają blokady, wzmacniają się mięśnie, ciało nabiera witalności i sprężystości. Hormony regulują się, wzrasta płodność, czego doświadczyła już niejedna kobieta, której gimnastyka pomogła zajść w upragnioną ciążę. Dłużej zachowujemy młodość. Zalet jest całe mnóstwo. Stajemy się wewnętrznie silne i emocjonalnie stabilne, łatwiej znosimy trudności i podejmujemy decyzje.
Praktykując słowiańską, wsłuchujemy się w ciało, nawiązujemy z nim kontakt, a tym samym wzrasta nasza intuicja i wewnętrzna Moc.
Warsztat prowadzi Dominika Baran, certyfikowana instruktorka gimnastyki słowiańskiej, z 5 letnią praktyką w nauczaniu.
Warsztat odbędzie się 11 i 12 marca 2023 (sb.10.00 – 14.00 i ndz. 10.00 – 14.00)
w Krakowie na ul. Świerkowej 4A.
Ćwiczymy boso i bez biustonoszy.
Zabierz ze sobą wygodny strój, przydadzą się też ciepłe skarpety.
Ilość miejsc ograniczona.
Koszt warsztatu to 450 zł. Przy zapisach do końca lutego tylko 350 zł.
Zapisy pod tel. 508 384 665
Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz