Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet w Żarach


Szczegóły wydarzenia


 

https://fb.me/e/3o8G90NK0

Dwudniowe warsztaty GSK w Żarach. Dwa dni 9 i 10 stycznia od 10:00 do 15:00.
Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to 27 ćwiczeń pielęgnujących, dopieszczających, relaksujących i rehabilitujących kobiece ciało. Praktykując gimnastykę, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi , rozluźnieniu stawów (szczególnie karku, ramion oraz bioder) oraz “wyciągnięciu” kręgosłupa.

Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi, grasicy i tarczycy, przez co znacząco zredukujemy u siebie poziom stresu. Ów automasaż pełni rolę w prewencji raka piersi, chorób tarczycy i ogólnie bardzo silnie wzmacnia system odpornościowy organizmu, naszą moc krążenia Qi w całej naszej przestrzeni.

Już po niedługim czasie praktykowania ćwiczeń, z pewnością odczujesz, jak Twoje ciało się rozluźnia, jak puszczają napięcia, blokady zarówno w ciele jak i napięcie psychoemocjonalne, ruchy stają się płynniejsze, ciało nabiera elastyczności, kręgosłup wraca do optymalnego stanu poprawiając nawet znaczne wady postawy jak skoliozy, krzywe lub wystające łopatki i inne dysfunkcje kręgosłupa czy warstwy mięśniowo ścięgnistej > one po prostu znikają. Gimnastyka wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z seksu oraz ułatwiając zajście w ciążę.

Niewątpliwa zaletą gimnastyki w konsekwencji jest zmiana konstytucji i stabilności psychicznej. Zyskujemy oparcie w sobie, , jesteśmy pewniejsze i mniej podatne na dezorientacje i stany depresyjne. Gimnastyka i jej skutki objawiają się zwiększoną żywotnością i chęcią na życie w pełni. To czas dla siebie i na realne zaopiekowanie się sobą.
Gimnastyka kładzie nacisk najpierw i przede wszystkim na ciało. Ćwiczenia pozbawione są zbędnych ozdobników i mają być kwintesencją samego ćwiczenia. Gimnastyka ta zmienia perspektywę, zaczynamy słyszeć i rozumieć sygnały płynące z ciała. Zaopiekowane i rozluźnione ciało wraca do swojej mocy, do swojej naturalnej postawy, co wpływa również na psychikę inicjując procesy zdrowienia zarówno ciała jak ducha.

Korzyści z ćwiczenia są niebywałe: uelastycznienie stawów, ścięgien, mięśni. powrót do naturalnej postawy kręgosłupa. Wzmocnienie mięśni stabilizujących postawę. Rozluźnienie ciała. Poprawa gospodarki hormonalnej, zmniejszenie napięć w ciele. Lepszy kontakt z własnym ciałem, poprawa życia w wielu sferach: od czysto fizycznej, przez psychiczną po emocjonalną. a wszystko to dzięki osobistym zestawom ćwiczeń, których wykonanie zajmuje kilkanaście minut indywidualnie w domu lub w przerwie w pracy.
Są różne możliwości poznania i uczestniczenia w ćwiczeniach, a potem ćwiczenie samemu indywidualnie.

*Warsztaty dwudniowe:
Na dwudniowych (4-5 godzin w pierwszy dzień od 11:00 do 16:00 i 4 godziny w kolejnym dniu od 10:00 do 14:00
Na warsztatach poznasz wszystkie 27 ćwiczeń, tak zorganizujemy czas, by każdej dać uwagę i możliwie najlepiej wprowadzić w świat kobiecego ciała.
Spotkasz ciekawe kobiety, z którymi można spędzić wyjątkowy czas.
Nauczysz się ćwiczeń swojego osobistego zestawu byś mogła dalej praktykować w domu. Osobisty zestaw zostanie wyliczony wg dnia twoich urodzin i godziny urodzenia (proszę po zgłoszeniu podać datę urodzenia, miejsce, godzinę na priva).

Na warsztaty zabierz koc lub karimatę, wodę do picia, leginsy i podkoszulkę. Ćwiczymy na boso.

Cena dwudniowych warsztatów 300zł jeśli zgłosisz się do końca grudnia i wpłacisz zadatek 100zł; jeśli zgłosisz się w terminie późniejszym, po nowym roku, cena będzie wynosić 350zł.
Dane do wpłaty i nr konta otrzymasz na priva.

Jeśli masz pytania pisz na priva lub zadzwoń, chętnie porozmawiam.

Zajęcia z GSK będzie można kontynuować na regularnych godzinnych spotkaniach 1x w tygodniu, które będą odbywać się w przyszłym roku w Żarach.

*Zajęcia grupowe i indywidualne (Żary), czas i częstotliwość do uzgodnienia. Spotkanie trwa przeważnie godzinę i przeważnie raz w tygodniu. Cena to 30zł od osoby za jedno spotkanie, w zależności od ceny sali. Serdecznie zapraszam do kontaktu i wspólnego ćwiczenia. Podaruj sobie czas na zaopiekowanie się SOBĄ 🙂

Polecam stronę gimnastyki Słowiańskiej w Polsce, tam znajdziecie warsztaty i zajęcia oraz instruktorki w waszej okolicy. Polecam aplikowanie na instruktorki GSK gdyż tego zawsze za mało w Polsce jak do tej pory.
https://www.gimnastykaslowianska.pl/
I Stowarzyszenie Kobiet Kieca, która całym sercem wspiera m.in właśnie GSK i inne piękne przedsięwzięcia wspierające kobiety.
https://www.facebook.com/StowarzyszenieKieca
#żary
#gimnastyka #terapia #naturopatia

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz