Gimnastyka i Śpiew


Szczegóły wydarzenia


Taka jaka jesteś, jesteś wystarczająco dobra. Duża czy mała, silna czy słaba, młoda czy wiekowa. Twoje ciało jest wystarczająco dobre. Żeńska Gimnastyka jest dla każdej Kobiety, pomaga Ci z miłością i uważnością zaopiekować się Twoim ciałem. Możesz ją ćwiczyć szybko lub powoli, krzywo i prosto, każdego dnia możesz obserwować zmiany i fluktuacje w Twoim ciele. jednego dnia Twoje ciało będzie miękkie i elastyczne, innego dnia ciężko Ci będzie podnieść nogę. to wszystko jest w porządku. pozwól sobie, puść, zaufaj.

Nasze przodkinie były blisko swojej własnej kobiecej siły, kochały swoje ciała, wiedziały, że być blisko Ziemi, to być w zgodzie ze swoją własną naturą. Ponownie szukamy tej prastarej wiedzy, by nasze współczesne życie odzyskało pełnię. Zapraszamy Ciebie w dwie z takich dróg – Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet oraz śpiew naturalny.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY GIMNASTYKA I ŚPIEW
27-29.09.19. TABÓRZ k.Ostródy

Gimnastyka słowiańska (…) zakłada, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje.” – przyjdź i naucz się je odnajdywać.

Zapraszamy do intensywnego doświadczenia, jakim jest Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet, sięgająca korzeniami przedchrześcijańskiej kultury słowiańskiej.

KILKA SŁÓW O GIMNASTYCE:

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to system 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało. Praktykując, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi (mówi się o ‘łabędziej szyi’), rozluźnienie stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięcie’ kręgosłupa. Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy, przez co znacząco redukuje poziom stresu, pełni rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu. ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. KAŻDA UCZESTNICZKA OTRZYMA SWÓJ OSOBISTY ZESTAW 7 ĆWICZEŃ, WYLICZONY NA PODSTAWIE JEJ DATY URODZENIA.

ŚPIEW: Przede wszystkim OTWORZYMY SWÓJ GŁOS. To uwolnienie, nazywane jest głosem białym lub naturalnym. Dźwięku poszukamy GŁĘBOKO w naszych wnętrzach.
Ten rodzaj śpiewu pozwala pozbyć się wewnętrznych blokad, otworzyć przestrzeń serca i gardło. W trakcie uwalniania głosu, całe ciało wprowadzamy w silne wibracje. Kiedy już każdy z nas poczuje naturalny, nieskrępowany niczym dźwięk, będziemy śpiewać wspólnie słowiańskie agmy i tradycyjne pieśni z różnych obszarów zamieszkiwanych przez ludy słowiańskie.

Warsztaty poprowadzą:

Sonia Mrzygłocka-Pyć – Od 25 lat śpiewa głosem naturalnym (tzw. białym). Zaczynała w zespole ludowym Małe Siermięgi prowadzonym przez… jej rodziców. Śpiewała także w nieistniejącym już zespole ludowym Pomorze, dzięki któremu miała okazje wystąpić na festiwalach w Niemczech, na Ukrainie i na Krymie. Nie przestaje się rozwijać. Głos nieustannie szkoli pod okiem Stanisława Mazurka. Certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Tradycji Białoruskiej.

Katarzyna Matejczyk – Psychoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, psycholog sportu.
Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej od stycznia 2016 roku, zajęcia prowadzi na terenie Gdyni.
W psychoterapii pracuje od 2001 roku z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych, ISTDP (jest w trakcie trzyletniego Core Training pod kierownictwem Josette ten Have de Labije). Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę od 10 lat, co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.
Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog sportu, w 2002 roku ukończyła w tym zakresie podyplomowe studia na AWF w Warszawie. Prowadziła zawodników i zawodniczki różnych dyscyplin do Igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

Rezydencja “Pod Taborskimi Sosnami ” oferuje luksusowy pobyt w pokojach 2-3 osobowych oraz posiłki gotowane wg kuchni 5 przemian (wegetariańskie i mięsne) , dostęp do sauny.

Koszt: 315zl dwa noclegi oraz posiłki, 300zł warsztaty. Gdy zaprosisz przyjaciółkę obie zyskujecie 10% zniżki za warsztaty.
Zaliczka 200 zł
na konto mBank 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529 do 15.09.19,
zwrotna w 50% przy rezygnacji do 25.09, potem nie podlega zwrotowi.

Zgłoszenia na adres mailowy: katarzyna.matejczyk@ipsi.pl

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz