Fizjoterapeutyczny Weekend z Gimnastyką Słowiańską


Szczegóły wydarzenia


Serdecznie zapraszamy na zdrowotny weekend
z Gimnastyką Słowiańską

07-08.09.19 Gdynia ul Kilińskiego 5/1

Tym razem nastawiamy się głównie na pracę z Gimnastyką słowiańską dla Kobiet oraz współczesnymi metodami psychoterapeutycznymi w kontekście z różnego rodzaju schorzeń układu ruchu. Lędźwie, stawy barkowe, kręgosłup szyjny, kolana – newralgiczne punkty na naszej mapie ciała.
Do tego kwestie związane z radzeniem sobie ze stresem, chronicznym napięciem mięśni szkieletowych wywołanych reakcją stresową organizmu. Brzmi znajomo?

Zapraszamy zatem te Panie, które troszkę się boją o swoje zdrowie i wahają się – ćwiczyć tę słowiańską czy nie? Zaszkodzi mi czy nie? Zaradzimy tym lękom:))

Oczywiście te Panie, którym nic nie dolega oraz te, które już wiedzą, że słowiańska bardzo pomaga też zachęcamy do przyjazdu!

Podczas naszego spotkania pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości i obawy związane z praktykowaniem gimnastyki słowiańskiej. Poruszymy anatomiczne i biomechaniczne aspekty pozycji i wykonywania poszczególnych 27 figur.

Obecny styl życia zmusza nasze ciało do niekorzystnych, długotrwałych pozycji, skutkujących wieloma ograniczeniami i przeciążeniami z jego strony – a tym samym ogólnym złym samopoczuciem.
Wracając do źródeł, dajemy ciału wytchnienie, swobodę, budzimy DOBRE, funkcjonalne pozycje, procesy samoleczenia, zwiększamy swoją świadomość jego potrzeb.

PLANUJEMY:
Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet – wszystkie 27 ćwiczeń

naukę podstawowych technik oddechowych obniżających reakcję stresową

wyborne towarzystwo Kobiet

TERMIN:
07-08.09.19 . Zaczynamy w sobotę o 9.00, kończymy o 13.00, w niedzielę pracujemy od rana do obiadu.

MIEJSCE:
Gdynia ul Kilińskiego 5/1

ZAJĘCIA POPROWADZĄ:
Katarzyna Matejczyk – Psychoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, psycholog sportu.

Pracuje z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych, ISTDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog sportu, ukończyła w tym zakresie podyplomowe studia na AWF w Warszawie. Prowadziła zawodników i zawodniczki różnych dyscyplin do Igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

Magdalena Maria Grabska – instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej, fizjoterapeutka

Poszukiwania najlepszej formy pracy z ciałem prowadziły ją poprzez sztuki walki, tai chi, Qigong, jogę aż do gimnastyki słowiańskiej, prawie 4 lata temu i która to praktyka pozwoliła połączyć pasję z doświadczeniem w pracy jako fizjoterapeuta.

Najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdej ćwiczącej, a znajomość anatomii i fizjologii ułatwia wykorzystanie pełnego potencjału ćwiczeń.

Pracuje również z ciałem za pomocą akupresury i masaży. Preferuje holistyczne podejście do procesów leczenia.

Sędzia pływania klasy 1. w Małopolskim Okręgowym Związku Pływackim.

ZGŁOSZENIA:
katarzyna.matejczyk@ipsi.pl

KOSZT:
350 zł, zaliczka 200 zl do 01.09.19
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 6 OSÓB!!

Wpłata zwrotna w 100% do 15.08, w 50% do 20.08, po tym terminie nie podlega zwrotowi.

Wpłaty na konto Prema Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna
mBank 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529
#FizjoterapeutycznyWeekendzGimnastykąSłowiańską

Ten wpis został opublikowany w . Zakładka permalink .

Dodaj komentarz