25 listopada 2016

Magdalena Maria Grabska

Zmień swoje zdjęcie w tle
Wyślij na serwer
GrabskaMagdalena
Zmień swoje zdjęcie w tle

Każda kobieta ma w sobie Moc i Piękno, tylko czasami są to skarby ukryte na dnie Duszy. Jeśli zechcesz je odnaleźć, pokażę Ci drogę <3

Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

511142649
Oświęcim, Wilamowice, Bielsko-Biała
angielski, polski

W tej chwili nie prowadzę zajęć, planowane wznowienie od września 2021 🙂
Więcej informacji pod nr tel. 511142649 lub mailowo jasłowianka27@gmail.com

Magdalena Maria Grabska - instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Polsce, fizjoterapeutka, masażystka, pasjonatka filozofii slow life, oraz holistycznego podejścia do procesów leczenia. Miłośniczka zwierząt i kontaktu z naturą.

Poszukiwania najlepszej formy pracy z ciałem prowadziły mnie poprzez sztuki walki, tai chi, Qigong, jogę aż do gimnastyki słowiańskiej, prawie 4 lata temu i która to praktyka pozwolila połączyć pasję z doświadczeniem w pracy jako fizjoterapeuta.

Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdej ćwiczącej, a znajomość anatomii i fizjologii ułatwia mi wykorzystanie pełnego potencjału ćwiczeń.

Pracuję również z ciałem za pomocą akupresury i masaży. Preferuję holistyczne podejście do procesów leczenia a praca jest moją pasją ❤
Obecny styl życia zmusza nasze ciało do niekorzystnych, długotrwałych pozycji, skutkujących wieloma ograniczeniami i przeciążeniami w ciele - a tym samym ogólnym złym samopoczuciem.
Lędźwie, stawy barkowe, kręgosłup szyjny, kolana – newralgiczne punkty na naszej mapie ciała.
Wracając do źródeł, dajemy ciału wytchnienie, swobodę, budzimy DOBRE, funkcjonalne pozycje, procesy samoleczenia, zwiększamy swoją świadomość jego potrzeb. Gimnastyka słowiańska pomaga utrwalać dobre nawyki w ciele i radzić sobie na codzień z powstającymi w nim napięciami.