25 listopada 2016

Małgorzata Szychowska

Zmień swoje zdjęcie w tle
Wyślij na serwer
salomea_slowianka
Zmień swoje zdjęcie w tle
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

737 509 352
Szczecin

Prowadzę zajęcia dla Kobiet chcących spotkać się ze swoim ciałem. Tych, które chcą poczuć i poznać je bardziej niż do tej pory. Zapraszam serdecznie do ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet pod moim okiem 😊

Od zawsze interesował mnie człowiek i jego samopoczucie. Odkąd dostrzegłam powiązanie miedzy stanami emocjonalnymi a ciałem, szukałam ćwiczeń, które będą działać holistycznie, czyli szeroko wspomogą nie tylko ciało ale też całego człowieka. Około trzy lata temu przyjaciółki namówiły mnie na zajęcia z Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet i chociaż czułam się wtedy bardzo źle i nie wierzyłam, że będę mogła wykonać którekolwiek ćwiczenie, poszłam. Mogę powiedzieć, że od tamtego czasu ćwiczę regularnie i czuję się dużo lepiej. Postanowiłam też wspierać w ten sposób inne kobiety i zostałam instruktorką.

Czym jest Gimnastyka Słowiańska Kobiet? GSK, jest zbiorem 27 ćwiczeń, które całościowo oddziałują na kobietę. Usprawniają ciało, wpływając na działanie układu hormonalnego. Korygują postawę i poprawiają codzienne funkcjonowanie. Wzmacniają zdolności regeneracyjne ciała i pomagają w redukowaniu efektów stresu.

Zajęcia potrwają około 1,5 godziny, warto zabrać ze sobą wodę do picia i chustę lub kocyk. Ćwiczymy w przylegających spodniach (zwłaszcza na początku) oraz bez staników.

Jeśli pogoda i wasza ochota się spotkają – będziemy ćwiczyć w ogrodzie. Bezpośredni kontakt z ziemią daje dużo przyjemności i relaksuje. O tej porze bardzo przyjemnie się ćwiczy. W razie konieczności, przeniesiemy się do sali.

Koszt zajęć: 35 zł za spotkanie. Możliwa jest opcja karnetu.
Możemy też umawiać się na zajęcia indywidualnie. Cenę ustalam wtedy z każdym osobno.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, proszę o wcześniejsze potwierdzenie przyjścia.

Miejsce: CUD, Stanisława Przybyszewskiego 2, Szczecin

https://www.facebook.com/malgorzata.szychowska
https://www.facebook.com/wsparcieumargo/