25 listopada 2016

Katarzyna Plutowska

Zmień swoje zdjęcie w tle
KasiaM
Zmień swoje zdjęcie w tle
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

Gdynia
angielski, polski, rosyjski

wtorki 8.45
czwartki 18.00
Gdynia ul. Kilińskiego 5/1
Proszę o każdorazowe potwierdzenie obecności telefonicznie 506 117 243

Instruktorka GSK od stycznia 2014roku.
Gimnastykę poznałam, jak większość ważnych rzeczy w moim życiu, przypadkowo. Koleżanka powiedziała mi o niej jako o nowej ciekawostce, ja jednak coś poczułam. Coś, co kazało mi zajrzeć w internet i zacząć szukać. W tym momencie Świat zdecydował mnie wesprzeć i dwa tygodnie później dostałam maila z informacją, że Julia Winogradowa przyjeżdża do Gdyni zrobić warsztaty. Bez wahania się zapisałam. I tak to się zaczęło. Potem pilnie ćwiczyłam sama, opowiadałam koleżankom z wypiekami na twarzy, jaka to wspaniała, kobieca, piękna gimnastyka.

Zachciałam zostać trenerką. Na drodze stanęło mi trochę przeszkód, ale determinacja mi z tego powodu wzrosła, a nie osłabła. W styczniu 2016 przyjechała do Gdańska na moje zaproszenie Paulina Antipowa, która mnie solidnie przećwiczyła. Dzięki temu 24 stycznia po warsztatach trenerskich u Oksany Pawłowskiej otrzymałam upragniony certyfikat trenerski.

Jestem kobietą, matką, kochanką, badaczką samej siebie i ludzkich dusz. Słucham, współodczuwam. Mówią o mnie, że emanuje ze mnie spokój i stabilność. Ciągle się uczę, ponieważ interesują mnie tylko głębokie odpowiedzi. Praktykuję ZEN, gimnastykę i miłość.
W Gimnastyce prowadzę Kobiety poprzez głębokie doświadczenie ciała, otwierania go na miękkość, przepływ. Uważam, że gimnastykę się tańczy. Niezwykle też ważne jest dla mnie respektowanie zdrowotnych i fizjologicznych aspektów ćwiczenia.
Doświadczam na co dzień pięknej, kobiecej, miękkiej i zarazem niezwykle mocnej energii tych ćwiczeń, na co i Ciebie, Piękna Kobieto, serdecznie zapraszam.