25 listopada 2016

Ewelina Horak

Zmień swoje zdjęcie w tle
EHO
Zmień swoje zdjęcie w tle

"Możesz to co niemożliwe uczynić możliwym,
to co stanie się możliwe - łatwym,
a to co będzie już łatwe - pięknym" [M. Feldenkrais].

Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

Biała Podlaska, Częstochowa, Kraków, Lublin, Opole, Warszawa, Wrocław

OPOLE: środa 20:00, ul. Tysiąclecia 7c
https://web.facebook.com/SloviankaCwiczy/photos/a.605763052908635/1278219192329681/?type=3&theater
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CZĘSTOCHOWA poniedziałki, godz. 17:00, ul. Wilsona 6
https://www.facebook.com/SloviankaCwiczy/photos/a.605763052908635/1425943997557199/?type=3&theater
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zapisy tel: 796 444 388, e-mail: info@slovianka.opole.pl

============================================================

WARSZTATY:
29 września CZĘSTOCHOWA https://www.facebook.com/events/232627404302206/
5-6 października LUBLIN https://www.facebook.com/events/2258333084432556/
12 października DUBLIN https://www.facebook.com/events/919356091775858/
13 października LIMERICK https://www.facebook.com/events/387524158601621/
26 października WROCŁAW https://www.facebook.com/events/918793541800068/
10 listopada WARSZAWA https://www.facebook.com/events/291415881431787/
15 listopada OPOLE tel: 796 444 388
24 listopada KRAKÓW https://www.facebook.com/events/302361340529240/

ZGŁOSZENIA: info@slovianka.opole.pl
-----------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------

OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW:

Fantastyczna, głęboka a zarazem przyjemna praktyka!
Uwalniająca i wzmacniająca na wielu poziomach.
Uruchamia przepływ życia.
I w dodatku świetna prowadząca Ewelina Horak
Jeden taki warsztat to jak kilkanaście głębokich masaży albo sesji uzdrawiania.
A potem dostajesz swój cudowny zestaw ćwiczen do samodzielnej praktyki.
To moje odkrycie roku 🙂 🤩💓🙏
Gorąco polecam kobietom
Karolina
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Jestem po pierwszym spotkaniu z gimnastyką słowiańską. Czułam, że to coś dla mnie, ale nie spodziewałam się trzęsienia ziemi. A ono nastąpiło! Po pierwszym dniu ćwiczeń wsiadłam do samochodu i po kilku minutach zorientowałam się, że… nic nie widzę w lusterku wstecznym. Moja głowa była kilka centymetrów wyżej niż zwykle. . Taki szybki efekt! Drugi szok: od lat nie mogłam zmusić się do regularnych ćwiczeń, a teraz nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła poćwiczyć. Rozpiera mnie energia i chęć do działania. Z przyjemnością uprzytamniam sobie, że chcę zaprzyjaźnić się z moim ciałem, a „kobieta” - to brzmi dumnie.
Z całego serca polecam zajęcia z Eweliną Horak - jest ciepłą, fajną osobą. Zajęcia prowadzi w sposób ujmujący. Duże wrażenia zrobiły na mnie nie tylko ćwiczenia, ale i relaksacje. Czuję, że będzie ciąg dalszy 😉.
Izabela Czuban
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
GIMNASTYKĘ SŁOWIAŃSKĄ polecam całym sercem, duchem i ciałem każdej kobiecie - coś fantastycznego 🙂
A Ewelina prowadzi warsztaty profesjonalnie, z głębokim spokojem, cierpliwością i ciepłem pokazując, że pozycje, które wydają się niemożliwe do wykonania, okazują się możliwe, a jednocześnie pięknie trzymając przestrzeń dla uwalniania zastałej energii, więc instruktorkę również polecam :).
ZASKAKUJĄCO glęboka, uwalniająca praca z ciałem i energią na wielu poziomach.
Jeśli tylko czujesz się gotowa, spróbuj, bo naprawdę warto podarować to swojej kobiecości.
Ja już sobie nie wyobrażam dnia bez tych ćwiczeń i odczuwania, jak pracują we mnie na wielu poziomach istnienia, wspierając i wzmacniając, a to dopiero początek mojej z nimi przygody.
Karolina Bochenek
"""""""""""""""""""""""""'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Chciałam podziękować, za możliwość uczestnictwa w Twoich warsztatach. I to nie tylko ze swojej strony, ale również od mojego męża. On już wczoraj zauważył zmianę, a dziś kiedy szliśmy ulicą, ja sama chyba po raz pierwszy od dnia ślubu poczułam się piękna, dumna i szczęśliwa (właśnie dotarło do mnie że byłam wtedy bez makijażu, w t-shircie, bez stanika i w leginsach- wow!). Zaskoczona brakiem bólu w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Zupełnie zmieniła się moja postawa!
Od lat jestem osobą zestresowaną, dynamiczną, ale teraz coś się zmieniło. Mam więcej energii i chęci do działań, a moja energia jest jakby SZCZĘŚLIWA. Zupełnie nie skupiam myśli na bolących mięśniach i otartej skórze na kolanach i łokciach 😉 Mam wrażenie że nie trwonię dzisiejszego dnia. Nie wiem jak będzie kiedy jutro wrócę do pracy. Wiem tylko, że w domu już zawsze będzie moja, "tylko moja kobieca apteczka" na każdy stres, i to ona przywróci mi spokój. To jest ogromne poczucie komfortu.
Wczoraj jeszcze tego nie rozumiałam, ale dziś już w pełni zgadzam się z Twoimi słowami że kiedy kobiety spotykają się w kręgu dzieje się magia.
Nie chcę już stracić tej radości. Otworzyłaś mi wcześniej zamknięte drzwi. Coś we mnie uwolniłaś. Nie potrafię jeszcze nazwać tej siły. Jednak dało mi to taką radość, że nie wiem kiedy znajdę czas aby się wyciszyć 🙂 Ciągle opowiadam o warsztatach mężowi! On musi mnie wysłuchać 😉
I jeszcze moja obietnica: postaram się doskonalić ćwiczenia. To taki niewielki koszt a tak wiele możliwości...
Pozdrawiam Cię serdecznie.
(...)
Twoja uczennica, Ewelina.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Droga Ewelino,
Twoje warsztaty uważam za bardzo udaną inwestycję! W siebie. Chciałam zrobić coś dla własnego rozwoju, ale udało mi się o wiele więcej: nie tylko poznałam super babeczki, ale też przekonałam się, że jest nas dużo więcej , tych które szukają, i dużo więcej możemy. Wszystkie razem i każda z osobna. Znalazłam kierunek dla siebie: nie tylko na rozwój osobisty i mentalny ale również cielesny. Ćwiczenia sprawiają mnóstwo przyjemności, mimo że nie zawsze się udają i nie wszystkie są na początku proste, no i jeszcze te zakwasy... ale to tylko początkowy efekt uboczny. Łapię się na błędach i staram się je korygować, przypominam sobie wtedy Twoje wskazówki, powtarzane jak mantra, z dużym spokojem i cierpliwością😊. Dziękuję. W razie wątpliwości, wiem gdzie Cię szukać.
Kobietki powinny poznać tę gimnastykę!! Każda chce zrobić coś dla siebie, ale nie każda wie jak zacząć. Te ćwiczenia, to jest najlepszy początek: na rozbudzenie albo poznanie swojej kobiecości, na rozwijanie samoświadomości, jako sposób na poznanie własnego ciała, na odnalezienie spokoju wewnętrznego, na dowartościowanie się. A profity mają wszyscy: kobieta, jej facet, rodzina, znajomi i przyjaciele. Tylko ćwiczyć. To tylko 7 ćwiczeń i aż 7 ćwiczeń. Kobiecość powinna móc rozkwitać, a ta gimnastyka w tym pomaga.
Karina, przyjechała na warsztaty z Monachium
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Na warsztaty do Eweliny wybierałam się już kilka razy i za każdym razem "nie wyszło". Czułam, że to jeszcze "nie mój czas" i irytowało mnie to mocno. Ostatnio postawiłam na swoim, nie dałam się przeziębieniu, każdy inny "powód" poprostu świadomie zignorowałam - i wygrałam!! Na pierwszym dniu zajęć poczułam, że na nowo, po wielu latach, odczuwam energię, którą kiedyś zgubiłam po drodze życia. Chciaż łatwo nie było,- kręgosłup zesztywniał przez przekonania i nawyki, na drugi dzień poczułam wyraźnie, że oddycham głębiej niż zwykle i nie dzieje się to pod moją kontrolą : poprostu oddycham w końcu lekko, głęboko, wystarczająco głęboko i spokojnie. Cudowne uczucie. Od dłuższego czasu zwracam uwagę na mój oddech , w końcu sama jestem terapeutą. Żadne ćwiczenia nie dały tego efektu co gimnastyka słowiańska. Wdzięczna jestem z całego serca! Co więcej ! : obudziła się we mnie uśpiona (myślałam, że na wieki wieków) energia kobieca - czuję ją w Ciele, Umyśle i Duszy. Dawno temu istniała, lecz ją stłamsiłam, - .....życie. Teraz na nowo zaiskrzyła , dzięki gimnastyce słowiańskiej, na 100% .Próbowałam wielu metod, pomogła mi dopiero Świadoma praca z ciałem.
Ewelina jest rzetelną i oddaną swojej profesji terapeutką, wspaniałą mentorką. Polecam z całego serca warsztaty ze Slovianka. Świadoma praca z ciałem.
Anna Mencel, Wrocław
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Warsztaty z Gimnastyki Slowianskiej prowadzone przez Ewelinę -PIĘKNE ! Ćwiczenia wspaniale wpływaja na ciało , poczucie kobiecości, wewnętrzną siłę, a jeszcze dokładność w nauczaniu i klimat jaki tworzy Ewelina podczas warsztów sprawiają, że nawet po nich, chce się by gimnastyka była nie tylko chwilowym doświadczeniem ale wzmacniającą częścią naszej codzienności 🙂
Dorota B.

Bardzo dziękuję, że mogę być w gronie tych wybranych kobiet , które spotkały na swojej drodze Ciebie i Twój słowiański zestaw Ćwiczeń ! Ja od chwili ukończenia dwudniowego kursu ćwiczę każdego ranka 20 minut swój własny zestaw 7-u ćwiczeń daje mi to wiele sił witalnych a przede wszystkim uszczęśliwia !!! Zauważyłam że jestem lepiej nastawiona dla ludzi i bardziej otwarta a oni widzą jak ja promienieje i ta energia im się udziela .... Dziękuję za spotkanie okazało się niezwykle owocne !
-uczestniczka warsztatów Małgosia

-Kiedy tylko zetknęłam się z Gimnastyką Słowiańską dla kobiet to wiedziałam, że chce się jej nauczyć. Minęło parę miesięcy i w końcu mogę ćwiczyć mój zestaw 7 ćwiczeń. Na warsztatach, w których uczestniczyłam w Opolu, Ewelina nasza instruktorka stworzyła nam komfortowe warunki i odpowiedni "klimat" żeby jak najlepiej wprowadzić nas w świat słowiańskich kobiet, pięknej kobiecej energii. Dokładna prezentacja każdego z ćwiczeń a później nasza praktyka pod czujnym okiem Eweliny pozwoliły aby w dwa dni przyswoić sobie wiedzę na temat gimnastyki i wykonywania ćwiczeń, chociaż co do niektórych ciało "na razie" stawia opór.
Joanna uczestniczka warsztatów w Opolu.

' Bardzo się cieszę, że dowiedziałam się o czymś tak wspaniałym jak 'Gimnastyka Słowiańska dla kobiet'. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Gimnastyka działa idealnie jako uziemienie dla osób, które dużo pracują z duchowością. Balansuje energię ciała, ducha i psychiki. Ćwiczę (w miarę) regularnie i to co zauważyłam u siebie prawie od razu, to zwiększoną pewność siebie, świadomość swojego ciała i kobiecości, zharmonizowanie emocji, zwiększoną koncentrację i polepszenie zdolności twórczych.'
-Ula Dorota

"Ćwiczę codziennie, jestem zachwycona działaniem ćwiczeń, tzn. samopoczuciem, energią, wycofywaniem się problemów zdrowotnych."
- Renata, uczestniczka warsztatów we Wrocławiu

"Spotkanie w Busku było wspaniałe pod każdym względem, profesjonalne prowadzenie, świetne przygotowanie, a atmosfera wśród Uczestniczek niezapomniana. Dostałam wspaniałego powera, nie mówiąc o tym, że przełamałam swój lęk co do klęczenia, nie robiłam tego od 35 lat po operacji kolan. Wprowadziłaś taką atmosferę że wszystkie ćwiczenia po chwili były pożądane, a chęć wykonania pokonywała wszelakie opory. Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą odnaleźć siebie, swoją drogę."
- Maria Zastawny

-Warsztaty w Busku Zdroju prowadzone przez Ewelinę były bardzo ciekawe w miłej atmosferze i przede wszystkim prowadzone profesjonalnie.
-uczestniczka Grażyna Kwaczyńska

Dziękuję Ci za poprowadzone warsztaty w Busku-Zdroju.
Były to dwa cudowne dni w moim życiu, dzięki Tobie.
Prowadzisz gimnastykę z taką gracją i cudowną energią, która otula nasze serca.
Twój spokój i ciepło udzielał się każdej z nas. Również energia gimnastyki tworzy taką magię.
Jesteś profesjonalistką w każdym calu, umiesz poprowadzić zajęcia z miłością i troską o każdą uczestniczkę.
Dziękuję Ci za tą wiedzę którą obdarowałaś mnie.
-Urszula A.Bałabańska.

Ewelina Horak - Instruktorka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, tradycyjnej szkoły białoruskiej, prowadzi liczne warsztaty w kraju i za granicą.
Masażystka ze specjalizacją mięśniowo -powięziowe rozluźnianie, uczennica Satyarthi Deva (osobisty masażysta Osho).
FB Access Bars i energetycznych procesów na ciało.
Praktyk Theta Healing u Marianny Bartke.
Certyfikowana do prowadzenia Kręgów Kobiet przez Esterę Saraswati.
Absolwentka Akademii Feng Shui we Wrocławiu, numerolog.