25 listopada 2016

Dominika Baran

Zmień swoje zdjęcie w tle
Atargatis
Zmień swoje zdjęcie w tle
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

Kraków
polski

Regularne zajęcia odbywają się we wtorki 18.15 - 19.45 w Sali Ćwiczeń i Warsztatów na ul. Świerkowej 4A w Krakowie.
www.swierkowa.com.pl

Z wykształcenia jestem religioznawcą, a praca z ciałem i emocjami to moje zainteresowania od wielu lat. W gimnastyce słowiańskiej odnalazłam doskonałe połączenie aspektu fizycznego i systemu przekonań, które zbawienie wpływają na zdrowie i witalność kobiety. Dzielę się swym doświadczeniem z innymi kobietami prowadząc regularne zajęcia i warsztaty z gimnastyki słowiańskiej w Krakowie. Jestem również terapeutą dźwiękiem mis i gongów tybetańskich. Kocham kontakt z naturą, leśne spacery, szum morza, śpiew ptaków.
Z gimnastyką słowiańską spotkałam się w 2016 i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zaczęłam zgłębiać jej tajniki i w marcu 2018 otrzymałam od Oksany Pawłowskiej certyfikat instruktorki. Od tego czasu prowadzę warsztaty i regularne zajęcia w Krakowie w Sali Ćwiczeń i Warsztatów – Świerkowa, na ul. Świerkowa 4A.
Wciąż jestem zafascynowana wyczuwalną energią ćwiczeń, wręcz magią, która pozytywnie zmieniła mnie i moje życie. Z niezwykłą przyjemnością obserwuję wpływ gimnastyki na kobiety regularnie praktykujące pod moim okiem. Poprawia się ich postawa, stają się zdrowsze, psychicznie silniejsze, bardziej zadowolone z intymego życia i po prostu pięknieją w oczach. Praca z takimi efektami daje dużo satysfakcji.
Jeżeli masz ochotę, dołącz do nas.
Mój nr tel. 508 384 665