Relacja z warsztatów z Oksaną Pawłowską

Wyjątkowe warsztaty z założycielką szkoły gimnastyki słowiańskiej dla kobiet w tradycji białoruskiej

Oksana Pawłowska

Dziś w Poznaniu nad jeziorem Strzeszyńskim, pod rozłożystym dębem spotkały się wyjątkowe Kobiety w kręgu. Wspaniały Warsztat Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet poprowadziła Oksana Pawłowska, założycielka szkoły dla instruktorek tej Gimnastyki. Przyjechała do nas wprost z Mińska na Białorusi.

Cudowne Kobiety przybyły z Poznania i okolic oraz z innych miast Polski, Białorusi i Niemiec.

Kobiecość nie zna granic

Kobiecość nie zna granic😊 Dziękuję Oksana, że przyjęłaś zaproszenie🌹Dzięki temu po raz pierwszy w Polsce uczestniczkami warsztatu z Oksaną były nie instruktorki, ale też Panie, które chciały poznać czym jest Gimnastyka Słowiańska i te które ćwiczą od pewnego czasu 😀 

Oksana Pawłowska pomagała każdej z uczestniczek w lepszym poznaniu możliwości swojego ciała

Wiele skorzystałyśmy z ogromnej wiedzy i doświadczenia Oksany. To był prawdziwy dar❤️ Stałyśmy razem, piękne w swej różnorodności, szczęśliwe i wdzięczne za siebie wzajemnie, piękno przyrody, zapach lasu i jeziora. Powoli odkrywałyśmy ukryte możliwości naszych ciał.

Gimnastyka w wodzie – wyjątkowe doświadczenie

Niecodziennym akcentem była wspólna gimnastyka w wodzie, co dodało spotkaniu niebywałego uroku😍 Trudno było nam się rozstać – wspólne pływanie w jeziorze, długie rozmowy przy kawie☕️ dały nam wiele radości. Nowe znajomości i nowe pomysły😊 Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu z Oksaną, gimnastyką i słowiańskimi rytuałami w saunie już we wrześniu!

Warsztat był wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich uczestniczek

Informacja o spotkaniu, została napisana przez instruktorkę gimnastyki słowiańskiej kobiet w tradycji białoruskiej: Agnieszkę Pluto-Prądzyńską z Projektu ‘Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet’. Więcej zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć na naszej stronie na FB =>
https://www.facebook.com/zenskagimnastyka/posts/2413733128719816

Dodaj komentarz