Jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej i dlaczego to takie ważne

Oprócz techniki wykonywania ćwiczenia, ważne jest aby Kobieta była świadoma swego ciała, aby czuła ciało.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi i tekst

Przez lata życia w męskich energiach zatraciłyśmy nieco czucie. Warto wrócić do swego ciała, gdyż w naszych ciałach zapisana jest cała nasza historia. Tam jest cała pamięć rodowa po przodkach, pamięć okresu projekt – cel – czyli okresu przed poczęciem, poczęcia i pierwszego roku życia, pamięć całego naszego dzieciństwa i późniejszego życia, pamięć innych inkarnacji – jeśli któraś w to wierzy. 
———————————————————————————
Kobiety, które zaczynają ćwiczyć Gimnastykę Słowiańską i ćwiczą ją przez jakiś czas regularnie, zaczynają bardziej CZUĆ. Czuć ogólnie. I ciało, i emocje, i to, co napływa z zewnątrz i nie jest nasze, a co jest nasze – czyli, co jest w ciele, w trzewiach, w brzuchu, w sercu.

W ogóle bardzo dużo zaczyna się dziać. Inaczej widzimy, odczuwamy, ale tez inaczej zaczynamy działać i podejmować decyzję, co jest jakby konsekwencją zmiany czucia i myślenia.

Kiedy znajdziemy się w Sobie, w ciele, nikt już nami nie może manipulować, kontrolować. Zmienia się nasza energetyka i już nawet nie przyciągamy takich sytuacji. Stajemy się silne, mamy moc i to zmienia naszą energię, w związku z czym otoczenie się dostosuje. Według znanego przysłowia – że co wewnątrz, to na zewnątrz. Jako w niebie, ta i na ziemi.

Ponieważ ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej są bardzo mocne i działają dogłębnie, warto wykonywać je prawidłowo. Z mojego doświadczenia wiem, że jeśli Kobieta nie czuje ciała i źle wykonuje ćwiczenia, może pogłębiać napięcia w ciele, zamiast je rozluźniać. Warto więc ćwiczyć pod okiem Instruktorek – przynajmniej na początku, a potem co jakiś czas się korygować. A opcja taka full wypas to taka, że ćwiczy się regularnie w kręgu Kobiet, gdyż wtedy w kręgach dzieją się naprawdę CUDa, wielkie rzeczy. Energia grupy powoduje, że 2+2 daje co najmniej 5.

W tym roku planuję dwa terminy Warsztatów Podstawowych z Gimnastyki Słowiańskiej. Zapraszam bardzo do wspólnego kręgu. Na warsztatach poznajemy wszystkie 27 ćwiczeń. Dużo pracujemy z ciałem i uczymy się je czuć, tym samym prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Wartość dodana to taka, że na warsztatach zawsze silniej wszystko się odbywa i działa. Podczas moich warsztatów było wiele uzdrowień. I takich natychmiastowych, cielesnych (na przykład znika garb nagle czy powieka opadnięta wraca na swoje miejsce), jak i uzdrowienia duszy, emocji.

Linki do warsztatów: 
27-29 września https://www.facebook.com/events/347822802817677/

13-15 października https://www.facebook.com/events/2476424465919097/
———————————————————————————-

Jeśli tekst podoba Ci się, zainteresował Cię – udostępnij proszę innym Kobietom.

Pozdrawiam z Miłością, Małgosia Daniło-Gorlewicz <3

Dodaj komentarz