29 września 2016

O Gimnastyce Słowiańskiej dla Kobiet

9785

Gimnastyka słowiańska (…) zakłada, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje.” – przyjdź i naucz się je odnajdywać.

Zapraszamy do intensywnego doświadczenia, czym jest Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet, sięgająca korzeniami przedchrześcijańskiej kultury słowiańskiej. Gimnastyka od ponad tysiąca lat jest przekazywana przez Kobiety Wiedzy jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii.

9629

 

KILKA SŁÓW O GIMNASTYCE:
Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to system 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało. Praktykując, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi (mówi się o ‘łabędziej szyi’), rozluźnienie stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięcie’ kręgosłupa. Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy, przez co znacząco redukuje poziom stresu, pełni rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu.

9660

 

CO DAJĄ ĆWICZENIA?
Już po niedługim czasie praktykowania ćwiczeń, z pewnością odczujesz, jak Twoje ciało promienieje ciepłem, sexapilem, ruchy stają się płynniejsze a kręgosłup zdrowszy. Gimnastyka wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z sexu oraz ułatwiając zajście w ciążę.

Każda Kobieta otrzyma ‘swój’ zestaw 7 ćwiczeń, obliczany na podstawie kalendarza księżycowo-słonecznego. Ćwiczenie zestawu zajmuje jedynie 10 minut dziennie, za to rezultaty są spektakularne.
ODZYSKAJ SWOJE KOBIECE CIAŁO.

9698

 

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Luźny i wygodny strój, w którym będzie Ci się dobrze ćwiczyć. Dobrym pomysłem jest zasłonić kolana, bo sporo Ćwiczymy na klęczkach lub kolanach i łokciach. Wszystkie ćwiczenia w tradycji słowiańskiej wykonuje się na boso oraz bez stanika.
Woda – w czasie ćwiczeń wzmaga się pragnienie, więc dobrze jest mieć przy sobie na sali małą lub niemałą butelkę.

8 przemyśleń nt. „O Gimnastyce Słowiańskiej dla Kobiet

Dodaj komentarz