Czym się zajmujemy?

Go to Warsztaty Weekendowe

Warsztaty Weekendowe

Kilkudniowe spotkania są doskonałe dla osób które jeszcze nie ćwiczyły gimnastyki, jak i dla tych które pragną poznać i doświadczyć więcej. Zatem dla każdej z nas ;) Aktywnie i mile spędzony czas wypełnia nas nowymi i cennymi doświadczeniami. Warsztaty odbywają się w dużych bądź mniejszych miastach i miasteczkach. Niekiedy są to wyjazdy do gospodarstw agroturystycznych blisko natury. Gdziekolwiek by się nie odbywały zawsze jest to mile i owocnie spędzony czas, który przeznaczasz tylko dla siebie :)

Go to Zajęcia Regularne

Zajęcia Regularne

Podczas regularnych spotkań poznajemy stopniowo wszystkie 27 ćwiczeń. Na poszczególnych zajęciach ćwiczymy zestaw wyliczony na dany dzień i godzinę. Warto uczestniczyć w regularnych spotkaniach, pod okiem doświadczonej instruktorki gimnastyki słowiańskiej ponieważ nabieramy właściwych nawyków. Nasze ciało poznaje i stopniowo uczy się poszczególnych ćwiczeń. Po jednorazowych warsztatach nie jesteśmy w stanie poprawnie zapamiętać ich wszystkich. Poza tym cykliczne zajęcia to wyśmienita okazja by doświadczać i czerpać z przebywania w kobiecym gronie.

Go to WARSZTATY INSTRUKTORSKIE

WARSZTATY INSTRUKTORSKIE

Przeznaczone dla Kobiet, które poznały już gimnastykę i uczestniczyły w regularnych zajęciach prowadzonych przez certyfikowaną przez Oksanę Pawłowską instruktorkę przez co najmniej 6 miesięcy. Chcą poznać i zgłębić tradycje przodków. Pragną uczyć i dzielić się swoim doświadczeniem z innymi Kobietami.

Go to Konsultacje Indywidualne

Konsultacje Indywidualne

Istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z poszczególnymi instruktorkami; z niektórymi poprzez Skype.

O Słowiańskiej Gimnastyce

Rodzaj ćwiczeń fizycznych zakorzeniony w kulturze słowiańskiej, który jest jednocześnie psychoterapią ciała.
Gimnastyka słowiańska (...) zakłada, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje.

Jaką jesteś kobietą? Czy rozwijasz w sobie to, co stanowi o Twoim pięknie, wyjątkowości i jest nierozłącznie związane z tym jaka jesteś? Kobiecość to tajemnica, ogromny prezent od losu, lecz czasem traktujemy ją jak balast, coś co przeszkadza nam w codziennym życiu. Te emocje, różne stany, wrażliwość i przeczucia. Jak to wszystko ogarnąć, pomieścić, zrozumieć?
Kobiecość często kojarzy się z pięknem zewnętrznym, atrakcyjnością. Kobiety dbają o siebie bardziej, ćwiczą, przechodzą na dietę, lecz: jaki jest tego głębszy cel?Czego pragniesz? Czy zastanawiałaś się kiedyś po co ćwiczysz? Jak się czujesz po ćwiczeniach? Masz więcej energii czy mniej? Nudzisz się po czasie, czy ruch, który wykonujesz jest dla Ciebie inspiracją?
A gdyby istniał zestaw ćwiczeń idealnych tylko dla Ciebie? Ćwiczeń, które mogą być Twoim talizmanem, mogą Cię wspierać w realizowaniu celów, ochraniać Cię, współpracować z poczuciem Twojej drogi, celu, tym, co sobie wymarzyłaś i jak widzisz swoje życie? Niezwykła mądrość naszych przodkiń pragnie wyjść na światło dzienne. Częścią tej wiedzy jest Gimnastyka Słowiańska nasza rodzima praktyka - wzmacniająca ciało kobiety, jej rozwój i marzenia.

  • prosty kręgosłup, wzmocnienie mięśni i stawów, ciało staje się bardziej plastyczne, pełne wdzięku i siły,

  • normalizacja ciśnienia krwi, odmłodzenie dzięki regeneracji ciała i oczyszczeniu kanałów energetycznych, odzyskanie witalności i sprężystości ciała,

  • zwiększenie przyjemności seksualnej dzięki rozbudzeniu wewnętrznej energii oraz pobudzeniu ćwiczeniami obszarów miednicy. Poprawa płodności i lżejsze przeżywanie ciąży oraz porodu,

  • zdobycie umiejętności samoregeneracji, bycia w kontakcie z samą sobą i jedności ze światem, która ułatwia pozostanie w formie i dobrym nastroju, samoświadomość i akceptacja swojej kobiecości

Opinie

Jeśli chcesz otrzymywać regularnie informacje o warsztatach, wydarzeniach oraz innych aktualnościach związanych z Gimnastyką Słowiańską dla Kobiet, zapisz się do naszego Newsletter'a

Aktualności

Bądź w kontakcie