25 listopada 2016

Magdalena Lamentowicz

Change your cover photo
Change your cover photo

harmoniaruchu.pl
magda@harmoniaruchu.pl

This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

607 663 922
Poznań Murowana Goślina
Polish

Poznań - Hotelik Oddech, ul. Widłakowa 11a/1
środa, godz. 20.00

Murowana Goślina
wtorek, godz. 18.00 - Klub Osiedlowy "Zielone Wzgórza", ul. Nowy Rynek 8

Taniec i ruch fascynował mnie od zawsze. Odkąd pamiętam byłam członkiem różnych zespołów tanecznych i ruchowych - od folklorystycznych po kluby sportowe i grupy tańca towarzyskiego. Przez wiele lat poprzez taniec poznawałam potencjał i granice własnego ciała oraz odczuwałam wpływ harmonijnego ruchu na psychikę i ducha. Nieco później poznałam hawajską pracę z ciałem - masaż Lomi Lomi Nui, podczas którego odkrywałam możliwości terapeutyczne, które niesie za sobą kojący dotyk.

Z gimnastyką zetknęłam się po raz pierwszy podczas warsztatów z Joanną Goncerzewicz w Poznaniu. Był to dla mnie trudny emocjonalnie, rozedrgany czas. Już w trakcie pierwszego dnia warsztatów instruktorka zauważyła moje wyciszenie. Chociaż moje ciało było bardzo obolałe od ćwiczeń, wewnętrzny głos wołał: „jeszcze!”. Po powrocie do domu ćwiczyłam prawie codziennie. Pierwszym wyraźnym sygnałem zmian była bardziej wyprostowana sylwetka. Poczułam też zwiększenie powierzchni płuc – żeby je wypełnić potrzebowałam znacznie głębszego oddechu. A tlen to przecież życie!

We wrześniu 2016 pojechałam na warsztat instruktorski z Oksaną Pawłowską. Spotkałam tam praktykujące instruktorki i poczułam jaki od nich bije blask, piękno i pewność siebie. Wspólna praca z nimi w przyjaznej atmosferze była dla mnie kolejnym krokiem milowym. Zostałam certyfikowaną instruktorką i od razu zapragnęłam dzielić się gimnastyką z innymi kobietami. Poczułam, że jestem gotowa.
Po roku od rozpoczęcia praktyki, poczułam ogromne zmiany w relacjach z otoczeniem i mojej konstrukcji psychicznej i emocjonalnej.
Zapraszam na zajęcia kobiety, które chcą odkryć swój potencjał, odkryć siebie na nowo….