25 listopada 2016

Małgorzata Daniło-Gorlewicz

Zmień swoje zdjęcie w tle
Wyślij na serwer
MDG
Zmień swoje zdjęcie w tle

Certyfikowana Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet
Nauczycielka akademicka
Trenerka biznesu, rozwoju osobistego i duchowego
Certyfikowana Coach
Właścicielka firmy

Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

502-018-796
Warszawa Białystok Augustów Łomża
polski

Prowadzę zajęcia:
• poniedziałki godz. 18.00 Łomża, Hotel Belfort, ul. Stawiskowska 32, Piątnica
* wtorki godz. 19.30 Augustów, Villa Skomanda, ul. Konwaliowa 2
* czwartki godz. 17.00 Warszawa, Centrum Metody Odpinania, ul. Matuszewska 20, lok 110, Budynek A GreenPort - Praga
• piątki godz. 17.30 i 19.00 Białystok, MAMA TATA I JA Kawiarenka Pedagogiczno-Terapeutyczna, ul. Świerkowa 24

Ja Małgosia Słowianka uwielbiam gofry  i gimnastykę słowiańską. Może zamiast pisać o sobie, jak to pół życia byłam biznes łumen, zarabiałam pieniądze, których nie byłam w stanie wydać, rządziłam jako pani menedżer, podejmowałam decyzje i kreowałam siebie w energii męskiej – opowiem historię, która przydarzyła mi się dzisiaj na basenie.

Wiedziałam, że gimnastyka słowiańska działa cuda. Słyszałam naprawdę wiele historii od Kobiet, nawet takich pikantnych. Najlepsza jaką słyszałam to od Zuzy z przedostatnich warsztatów u Pauli Paulina Meli Antipowa w Warszawie. Nadawałaby się jako scenariusz do filmu, och jak sobie przypomnę, to buzia się śmieje i ekscytacja, zdziwienie, opadnięta szczęka. Powraca w myślach w najdrobniejszych szczegółach. A wygląd opowiadającej swoje przeżycia .... mhmmm ..... oczywiście chodzi o relacje damsko-męskie 🙂

No ale .... w końcu i ja się doczekałam. Opowieść z dzisiejszego wieczoru: jestem w holu basenu, już prawie wychodzę, zatrzymałam się przy suszarkach, aby wysuszyć włosy. W pewnym momencie podchodzi do mnie młodzieniec, jakieś 80 parę cm wzrostu, no może 90. Patrzy mi się w oczy (ale wzrok miał nieziemski) i mówi: \\\"jaką piękną ma Pani spódnicę\\\". WOW aż mi dech zaparło. On to naprawdę powiedział z serca. Chyba się zaczerwieniłam nawet .... i podziękowałam oczywiście. No ale jakoś staram się dalej suszyć włosy. Młodzieniec chodzi w tę i z powrotem i czuję jego wzrok na sobie. Hmmm myślę sobie, co On jeszcze wymyśli. Oczywiście uśmiecham się do siebie, bo tak mnie rozbawił - mówił jak facet, wyglądał jak chłopczyk :-). Skończyłam suszyć włosy, zbieram torby i idę do wyjścia. Ten malec-mężczyzna przegania mnie, otwiera mi drzwi z gracją i mówi: \\\"DAMY zapraszam przodem\\\".

Na zakończenie podaję kontakt do siebie. Chętnie spotkam każdą bratnią kobiecą duszę, która zajrzy na tę stronę.
Kom: 502-018-796, mejl: biuro.metamorphosis@gmail.com, FB: Metamorphosis Poland - Slovianka na Podlasiu budzi się -