25 listopada 2016

Katarzyna Matejczyk

Change your cover photo
Change your cover photo
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

506 117 243
Gdynia
English, Polish, Russian

poniedziałki 17.30 Zakątek Rozwoju ul Grottgera 11 Gdynia. Zapisy na pierwsze zajęcia telefonicznie.

Gimnastykę poznałam, jak większość ważnych rzeczy w moim życiu, przypadkowo. Koleżanka powiedziała mi o niej jako o nowej ciekawostce, ja jednak coś poczułam. Coś, co kazało mi zajrzeć w internet i zacząć szukać. W tym momencie Świat zdecydował mnie wesprzeć i dwa tygodnie później dostałam maila z informacją, że Julia Winogradowa przyjeżdża do Gdyni zrobić warsztaty. Bez wahania się zapisałam. I tak to się zaczęło. Potem pilnie ćwiczyłam sama, opowiadałam koleżankom z wypiekami na twarzy, jaka to wspaniała, kobieca, piękna gimnastyka.

Zachciałam zostać trenerką. Na drodze stanęło mi trochę przeszkód, ale determinacja mi z tego powodu wzrosła, a nie osłabła. W styczniu 2016 przyjechała do Gdańska na moje zaproszenie Paulina Antipowa, która mnie solidnie przećwiczyła. Dzięki temu 24 stycznia po warsztatach trenerskich u Oksany Pawłowskiej otrzymałam upragniony certyfikat trenerski.

Jestem kobietą, matką, kochanką, badaczką samej siebie i ludzkich dusz. Słucham, współodczuwam. Mówią o mnie, że emanuje ze mnie spokój i stabilność. Ciągle się uczę, ponieważ interesują mnie tylko głębokie odpowiedzi. Praktykuję ZEN, gimnastykę i miłość.
W Gimnastyce prowadzę Kobiety poprzez głębokie doświadczenie ciała, otwierania go na miękkość, przepływ. Uważam, że gimnastykę się tańczy. Niezwykle też ważne jest dla mnie respektowanie zdrowotnych i fizjologicznych aspektów ćwiczenia.
Doświadczam na co dzień pięknej, kobiecej, miękkiej i zarazem niezwykle mocnej energii tych ćwiczeń, na co i Ciebie, Piękna Kobieto, serdecznie zapraszam.

http://kasiamatejczyk